Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Piątek 2 marca 2018 
    

Fractal Desing Meshify C Mini - nowa obudowa


Autor: Zbyszek | źródło: Fractal Desing | 14:16
W ubiegłym roku Fractal Design wprowadził do sprzedaży obudowę Fractal Design Meshify C Dark TG, która spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród entuzjastów. Teraz producent rozszerza serię o wersję Mini, przeznaczoną dla montażu płyt głównych formatu micro-ATX. Obudowa ma wymiary 395 x 212 x 399 mm, wagę netto 6,28kg, oraz identyczny wygląd jak oryginalna, wyższa o kilka centymetrów wersja. Tak jak oryginał Meshify C Mini posiada panel boczny wykonany z hartowanego i mocno przyciemnionego szkła. W środku można zmieścić kart graficzne o długości do 315mm, układy chłodzenia CPU o wysokości do 172mm i zasilacz o długości do 175mm.

Producent wygospodarował też miejsce na pięć dysków: dwóch w formacie 3.5-cala i trzech 2.5-calowych. Obudowa psiada też miejsca na schowanie kabli, zestaw filtrów przeciwkurzowych oraz fabrycznie zainstalowane dwa wentylatory o średnicy 120mm. Liczbę wentylatorów 120mm można zwiększyć maksymalnie do siedmiu, jak również zamontować dwie chłodnice o wymiarach do 140x280mm- jedną z przodu i jedną na górze. Sugerowana cena w Europie to 89,99 Euro. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.