Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 7 marca 2018 
    

Internet szerokopasmowy czy LTE?


Autor: materiały partnera | 07:57
(3)
Internet szerokopasmowy czy jednak mobilny? Nad tym coraz częściej zastanawiają się klienci. Każdy ma swoje zalety, ale zanim podejmiemy decyzje warto przemyśleć, jakie korzyści dają oba rozwiązania. Wśród nich to np: możliwość obniżenia rachunków, bowiem często w pakietach pojawiają się obie opcje w niższych cenach.

Stałe łącze w domu

Kiedyś to było prawdziwe marzenie wielu osób. Dostęp do internetu był mocno ograniczony, a rachunki za korzystanie rosły kilkukrotnie. Dziś każdy z nas ma dostęp do internetu szerokopasmowego, który obsługuje kilka urządzeń w domu. Dzięki stałej sieci, w domu możemy bez limitu oglądać filmy seriale, a także coraz częściej telewizję. Możliwości technologiczne są na obecną chwilę nieograniczone, a wszystkie informacje i najważniejsze wydarzenia możemy śledzić na bieżąco.

Internet LTE

XXI wiek to era możliwości. Nowoczesne wynalazki pozwalają na korzystanie z internetu w dowolnym miejscu i czasie. W ramach abonamentu lub numeru na kartę możemy korzystać z mobilnego internetu w stosunkowo niskich cenach. Często operatorzy tworzą specjalne oferty. Dziś zasięg jest na tyle dobry, że działa w bardzo dużej liczbie miejsc. Wyjeżdżając na wakacje możemy być w stałym kontakcie ze znajomymi i bliskimi. Udostępniać zdjęcia z wakacji i kręcić filmy na portale społecznościowe.

Nowoczesne rozwiązania

Najnowocześniejszym z rozwiązań jest aplikacja, działająca na zasadzie subskrypcji od Folx. Możliwość pobrania i komunikowania się ze znajomymi powoduje, że coraz więcej osób podejmuje decyzje o zmianie operatora. Aplikacja działa bardzo łatwo. Wystarczy pobrać ją z App Store lub Google Play i zarejestrować nowego użytkownika. Jest to dogodne rozwiązanie, które pozwala na obniżenie kosztów związanych z rachunkami za telefon i internet. W momencie rejestracji za 29,99 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy i SMSy, a wraz z nimi 20 GB internetu. Możliwe jest przeniesienie obecnego numeru lub wybór nowego. Wszystko załatwiamy bez wychodzenia z domu. W ciągu kilkunastu minut otrzymujemy kartę SIM, co powoduje, że korzystanie z usługi zaczynamy jeszcze tego samego dnia. Aplikacja automatycznie pobiera opłatę za użytkowanie z naszego konta, dzięki czemu nie musimy pamiętać o rachunkach.

Co to jest subskrypcja i na czym polega?Subskrypcja to nic innego jak pobranie aplikacji. Folx działa na systemie operacyjnym iOS i Android, dlatego nowość na rynku szybko się przyjęła. Rejestracja odbywa się w domu w kilku krokach. W pierwszej kolejności pojawia się okienko, w które należy wpisać otrzymany kod. Kod przychodzi na maila, jednocześnie dzięki niemu rejestrujemy się w aplikacji. W kolejnym etapie zamawiamy bezpłatną kartę SIM. Mamy opcję wyboru nowego numeru lub pozostania przy swoim starym, co jest ułatwieniem dla większości osób. Podanie numeru pesel jest obowiązkowe, dzięki temu operator ma pewność, że nikt się nie podszywa, a konto nie jest fikcyjne. Wraz z kartą SIM otrzymujemy wszystkie niezbędne kody, takie jak kod PIN, PUK i QR, który jest potrzebny do zeskanowania, aby uaktywnić numer. Ostatnim krokiem jest podpięcie numeru karty płatniczej. Rozwiązanie bardzo dogodne, szczególnie dla osób, którym zdarza się zapomnieć o rachunkach. Aplikacja automatycznie pobierze opłatę. Należy pamiętać o włączeniu subskrypcji i ponownym uruchomieniu telefonu. Więcej informacji znajdziesz na www.folx.pl.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Beznadziejny, sponsorawny artykuł. Błędny (autor: Takkyu | data: 7/03/18 | godz.: 22:52)
  tytuł - niepoprane pytanie.
  Internet LTE jest internetem szerokopasmowym. Koniec.


 2. @1. (autor: Kenjiro | data: 8/03/18 | godz.: 09:12)
  To zależy od jakiej szerokości pasma się określi 'szerokopasmowy' ;-).
  Ale faktycznie treść bardzo reklamowa, pomieszanie z poplątaniem, widać, że pisał ktoś, kto techniczne hasła brał z billboardów konkurencji...


 3. Za 19,90zł mam więcej od A2mobile (autor: BoloX | data: 9/03/18 | godz.: 09:13)
  https://a2mobile.pl/
  Całość działa na BTS'ach Aero2 i Plusa
  Dodatkowo otrzymuję 3GB w Aero2 (BDI)

  Wracając do tej oferty z newsa:
  Po kliknięciu FOOLS.PL (tak jakoś z automatu mi się skojarzyło) - zamiast strony z ofertą formularz kontaktowy do właściciela domeny.....
  Tak więc z czym do ludzi


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.