Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 15 marca 2018 
    

Nowy router Tenda AC10 - 802.11ac Wave 2


Autor: Zbyszek | 09:50
Tenda wprowadza do sprzedaży w Polsce nowy wydajny router bezprzewodowy Tenda AC10. Urządzenie jest zgodne z najnowszym standardem WiFi 802.11ac Wave 2.0, i zostało wyposażone w 128 MB pamięci RAM DDR3 oraz wydajny procesor o częstotliwości taktowania 1 GHz, produkowany w 28nm procesie litograficznym. Router obsługuje pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz oraz technikę MU-MIMO, umożliwiającą wielu urządzeniom jednoczesną transmisję danych wieloma strumieniami, co poprawia efektywną prędkość transmisji oraz skraca czas oczekiwania na transmisję.

To istotna zmiana w porównaniu do poprzednich standardów bezprzewodowych, gdzie w danej chwili router mógł prowadzić transmisję tylko z jednym urządzeniem. Tenda AC10 obsługuje też tzw. beamforming, czyli możliwość formowania wiązki WiFi.

Do Routera dołączona jest aplikacja mobilna Tenda WiFi, dostępna na Androida oraz iOS, umożliwiająca zarządzanie ustawieniami routera i konfiguracjęsieci lokalnej z poziomu telefonu komórkowego.

Router oferuje szereg przydatnych funkcji:
- obsługa kontroli przepustowości za pomocą jednego kliknięcia
- repeater, aby rozszerzyć zasięg WiFi
- wyodrębiona sieć dla gości
- obsługa VPN
- obsługa L2TP, PPTP i penetracji IPSec
- harmonogram Wi-Fi


Router Tenda AC10 będzie dostępny w Polsce w kwietniu br., w cenie ok. 185 PLN brutto. Gwarancja producenta na urządzenie wynosi 2 lata. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.