Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 20 marca 2018 
    

Twitter zablokuje reklamy kryptowalut?


Autor: Zbyszek | źródło: Engadget | 05:57
(3)
Pod koniec stycznia Facebook zablokował możliwość publikowania jakichkolwiek reklam związanych z kryptowalutami. Niedawno na podobne posunięcie zdecydowała się firma Google, która aktualizowała regulamin swojej platformy reklamowej AdWords. W efekcie, od czerwca bieżącego roku reklamowanie krytptowalut nie będzie możliwe za pośrednictwem usług Google. Według najnowszych, nieoficjalnych informacji, podobny krok rozpatruje właśnie Twitter. Serwis ma zablokować możliwość reklamowania portfeli walutowych, giełd wymiany kryptowalut oraz tzw. ICO, czyli zawiadomień o ofercie nowych kryptowalut.

Według serwisu Enganged zmiany dotyczące możliwości reklamowania kryptowalut mogą zostać ogłoszone przez Twittera w każdej chwili. Według innych źródeł, nowe zasady reklamowania się za pomocą Twittera zostaną ogłoszone przez właściciela serwisu w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. a jednak Zmasowany atak Bank-sterki (autor: Mario2k | data: 20/03/18 | godz.: 09:16)
  Dziwi mnie tylko fakt że jedna z firm należących do banku J.P Morgan zakupiła za 400milionów $ giełdę kryptowalut Poloniex ,to się jakoś nie dodaje.
  Że co > taki gigant i nie będzie się reklamował ? no chyba że tą kasę chcieli utopić.


 2. @Mario2k (autor: Gakudini | data: 20/03/18 | godz.: 09:57)
  Granie w gry hazardowe jest bardzo głupim pomysłem, szczególnie jeśli się myśli o tym jako o inwestycji. Ale posiadać kasyno... hmmm...

 3. Powinni zakazać (autor: kombajn4 | data: 22/03/18 | godz.: 08:01)
  wszystkich kryptowalut poza bitcoinem bo ten to akurat jest kopany na dedykowanym sprzęcie a nie na kartach graficznych to niech sobie istnieje jak ktoś lubi się bawić w takie rzeczy. Swoją drogą zdaje się ze twórca Bitcoin chciał stworzyć niezależny od rządów i banków pieniądz którym będzie się można posługiwać w obrocie międzynarodowym. Wyszła z tego szopka spekulacyjna dla bogatych z górnikami marzącymi o złotych górach w tle. Nikt rozsądny nie wymienia bitcoina na realne towary przy tak niestabilnym kursie. Smutne ale cóż wiele genialnych na papierze pomysłów w zderzeniu z realnym światem kończyło już jako karykatura tego co było zamiarem twórców.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.