Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 20 marca 2018 
    

Sterowniki Nvidia GeForce 391.24 WHQL


Autor: Zbyszek | źródło: Nvidia | 16:26
Nvidia przygotowała nowe sterowniki graficzne GeForce 391.24 WHQL, będące trzecią aktualizacją wydanych niedawno sterowników 390.65 WHQL, które przyniosły kilka dużych nowości. W wersji 391.24 WHQL dodano optymalizację dla debiutującej właśnie gry: Sea of Thieves, oraz rozwiązano problemy powodujące zaprzestawanie działania okularów Oculus Rift i HTC Vive jakie pojawiły się we wcześniejszej wersji 391.01. Oprócz tego wyeliminowano kilka błędów, w tym część poważnych jak np. BSOD podczas instalacji sterowników na notebookach Surface, oraz samoczynne resetowanie się sterownika graficznego podczas korzystania z przeglądarki Firefox.

Pozostałe z usuniętych błędów to migotanie i przekłamania obrazu podczas otwierania menu z opcjami w grze Rise of Tomb Raider, błąd powodujący przycinanie się systemu operacyjnego po włączeniu odtwarzania wideo w Media Player Classic , błąd powodujący migotanie obrazu na ekranach podpiętych do kart z serii Volta po restarcie systemu operacyjnego oraz problem powodujący przycinanie obrazu i spadek liczby wyświetlanych klatek na sekundę w sytuacji, gdy włączona była funkcja G-Sync i synchronizacja pionowa, a użytkownik przełączał się między zadaniami (Alt+Tab).


Sterowniki można pobrać ze strony Nvidia lub poprzez GeForce Experience.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.