Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 9 kwietnia 2018 
    

ASUS AREZ - nowa marka dla kart Radeon


Autor: Zbyszek | źródło: VideoCardz | 06:04
Kilka tygodni temu Nvidia wprowadziła dla producentów kart graficznych program partnerski GeForce Partner Program, w ramach którego dla producentów przewidziano szereg bonusów przy spełnieniu oczekiwanych warunków. Jednym z nich jest ograniczenie gamingowych marek premium (np. ROG) wyłącznie do kart GeForce i nie wydawanie pod taką samą marką konkurencyjnych Radeonów. Konsekwencją tego jest prawdopodobnie najnowsze posunięcie firmy ASUS, która dla kart z układami Radeon przygotowała nową markę: AREZ. Marka ARES zastąpi marki ASUS i ROG i wpłynie na nazewnictwo produkowanych przez ASUSa Radeonów.

Według serwisu VideoCardz, w efekcie tych zmian, w sklepach zamiast kart takich jak ASUS ROG Strix Radeon RX Vega, pojawia się karty AREZ Strix Radeon RX Vega. W przypadku innych serii AREZ zastąpi markę ASUS, np. ASUS Radeon RX 570 Dual OC, zmieni się w AREZ Radeon RX 580 Dual OC.

Informacje podchodzą od dystrybutorów i nie zostały jeszcze formalnie potwierdzone przez ASUSa. Nie wiadomo jeszcze, czy na podobne posunięcie zdecydują się inni producenci kart, jak np. Gigabyte i MSI.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.