Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 12 kwietnia 2018 
    

Aktualizacja Windows 10 Spring Creators Update opóźniona


Autor: Zbyszek | źródło: Windows Central | 12:19
(1)
Micorosft od pewnego czasu przygotowuje kolejną dużą aktualizację do swojego systemu operacyjnego Windows 10. Będzie nią Spring Creators Update, która początkowo miała być udostępniona w kwietniu. Tak się jednak nie stanie, a aktualizacja trafi na komputery później. Według Windows Central Microsoft planował wydanie Spring Creators Update w dniu 10 kwietnia, jednak pomysł ten został zarzucony z powodu niedokończenia prac albo z powodu znalezienia błędów przez testerów z programu Insider, które muszą zostać usunięte. Niestety, Windows Central nie podaje, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premiery systemu w wersji 1803.

Przypomnijmy, ze dotychczas zapowiedziane nowości w Spring Creators Update to znaczne skrócenie czasu instalowania aktualizacji, ulepszony Windows Update, który po przerwaniu pobierania aktualizacji będzie wznawiał pobieranie zamiast pobierać od nowa, nowy plan zasilania Ultimate Performance Mode oraz narzędzie "Windows Diagnostic Data Viewer", pozwalające podejrzeć, jakie konkretnie dane są zbierane i przesyłane na serwery Microsoftu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Spring Creators Update (autor: Conan Barbarian | data: 12/04/18 | godz.: 19:13)
    Ten rozrabiaka Satya Nadella zwolnił gościa od Windowsa, a ten zrobił mały sabotaż i pewnie Windows się rozkleił.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.