Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 26 kwietnia 2018 
    

Jednak nie będzie aktualizacji Windows 10 Spring Creators Update?


Autor: Zbyszek | źródło: TechRadar | 05:42
(2)
Microsoft od pewnego czasu przygotowuje kolejną dużą aktualizację do swojego systemu operacyjnego Windows 10. Testerzy programu Insider otrzymali wersję 1803 jeszcze w marcu, i według planów miała ona być udostępniona w kwietniu jako Spring Creators Update. Tak się jednak nie stało. Według Windows Central, Microsoft planował wydanie aktualizacji w dniu 10 kwietnia, jednak pomysł ten został zarzucony z powodu niedokończenia prac oraz znalezienia błędów przez testerów z programu Insider. W tej sytuacji kolejnym terminem premiery powinien być 8 maja, jednak według najnowszych informacji jest to dość wątpliwe. Według TechRadar wydanie aktualizacji Spring Creators Update do Windows 10 nie jest już planowane.

Część z przygotowanych nowości trafi jednak do systemu Windows 10 wraz z mniejszą aktualizacją o nazwie "April Update", która właśnie przechodzi końcowy etap testów. Pozostałe, których nie zdążono dopracować, trafią do dziesiątki w późniejszych aktualizacjach, jak np. Fall Creators Update.

Przypomnijmy, ze dotychczas zapowiadane przez Microsoft nowości to znaczne skrócenie czasu instalowania aktualizacji, ulepszony Windows Update, który po przerwaniu pobierania aktualizacji będzie wznawiał pobieranie zamiast pobierać od nowa, nowy plan zasilania Ultimate Performance Mode oraz narzędzie "Windows Diagnostic Data Viewer", pozwalające podejrzeć, jakie konkretnie dane są zbierane i przesyłane na serwery Microsoftu.

 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ... (autor: radonix | data: 26/04/18 | godz.: 23:43)
    ''Ch*j, du*a i kamieni kupa'', odcinek 776.
    Miliony zapowiedzi i na koniec dementi.

    Od tak potężnej firmy, jaką jest Microsoft, można chyba wymagać coś więcej...?


  2. 10-tka i aktualizacja (autor: doxent | data: 27/04/18 | godz.: 16:17)
    generalnie ten mechanizm update jest do bani. Powinno być tak jak w 7-ce czyli metodą łatania a nie reinstalacji. Wszystkie ustawienia idą się walić, połowa rzeczy nie działa prawidłowo, SSD dostaje po łbie przez gigantyczną ilość zapisywanych danych. Bardzo często kończy się koniecznością zrobienia formatu i reinstalacją o początku bo system w ogóle nie wstaje i nie daje się naprawić. Urządzenia z dyskami 32GB np. tablety zostają zbrickowane i bardzo trudno przywrócić je do działania.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.