Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 9 maja 2018 
    

AMD zaprasza na targi Computex 2018


Autor: Zbyszek | źródło: AMD | 23:48
(4)
Firma AMD zapowiedziała, że jej udział w tegorocznych targach Computex 2018, które odbędą się na początku czerwca, będzie dość znaczący. Producent zapowiedział w trakcie targów konferencję, która odbędzie się 6 czerwca o godzinie 10 czasu lokalnego. Wystąpienie ma prowadzić CEO firmy, Lisa Su, a ponadto obecni mają być przedstawiciele najważniejszych działów firmy. Jak poinformowano, będzie ono dotyczyć marek Ryzen oraz Radeon. Pierwsza z nich nie dziwi - podczas targów Computex spodziewana jest prezentacja procesorów Ryzen Threadripper drugiej generacji.

Zapowiedź formalnej konferencji z udziałem prezes AMD może oznaczać, że wówczas podane zostaną konkretne nazwy tych procesorów, ich specyfikacje, ceny oraz daty rozpoczęcia sprzedaży. Bardziej zaskakująca jest jednak informacja o tym, że konferencja będzie też dotyczyć produktów występujących pod marką Radeon. Czyżby AMD chciało się pochwalić czymś nowym? 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. może tego threadrippera 2 (autor: Mario2k | data: 10/05/18 | godz.: 23:08)
  Zapodadzą z jakimś konkretnym burstem ?
  bo 5-6 % nie robi na mnie żadnej różnicy


 2. @Mario2k (autor: Qjanusz | data: 11/05/18 | godz.: 09:07)
  o te 5-6 % ludzie potrafią wojny toczyć.

  Obstawiam że część konferencji poświęconej marce Radeon, będzie obfitować w ładne slajdy i plany. Jedyne czym ewentualnie AMD może się pochwalić, to jakieś kolejne wcielenie Polarisa. Kontynuowanie Vegi z jej wszystkimi ułomnościami jest bardzo mało prawdopodobne, a na nową architekturę GPU zdecydowanie za wcześnie.


 3. @2. (autor: Mariosti | data: 11/05/18 | godz.: 11:26)
  Po nowych apu widać że architektura vegi jest bardzo dobra i wystarczy odpowiednia jej implementacja.
  Jak dołoży się znacznie lepszy proces to wiele amd nie potrzebuje aby znowu powalczyć w high endzie (może nie stricte na topie biorąc pod uwagę kolejną serię gtx w zanadrzu).


 4. Po prostu drugi komentarz (autor: Mario1978 | data: 11/05/18 | godz.: 15:58)
  bierze pod uwagę VEGĘ 64 i FRONTIER EDITION.VEGA 56 już dużo lepiej się prezentuje.Jak widać właśnie po wydaniu mniejszych braci i sióstr wydajność prezentuje się na prawdę dobrze na Watt.
  Ten etap możemy już zamknąć bo dla typowego konsumenta VEGA w dużej wersji raczej nie zostanie wydana w odświeżonej wersji gdyż nie ma sensu no chyba ,że AMD chce się pchać w koszty ,które są im nie potrzebne.VEGA dla rynku pełni profesjonalnego nie powiedziała ostatniego słowa ponieważ FRONTIER to taki kastrat bez obliczeń FP64 w pełnym wydaniu.
  Ja ten etap uważam za zakończony a informacje jakie napływają od AMD jasno sugerują ,że firma ta stawia wszystko na jedną kartę w przyszłym roku.Ich sukces jest w głównej mierze uwarunkowany nową litografią od GF bo ta firma pracuje bardzo mocno nad tym aby ich podłoże pozwalało osiągać zegary taktujące na tak wysokim poziomie jak chociażby u BULDOŻERA w specjalnej edycji ale przy tym posiadając TDP na poziomie obecnie dostępnych R7 1800x/2700x.Czy to się im uda przekonamy się już w przyszłym roku bo wieści od GF są niezwykle pozytywne.
  A TR2 w tym roku zrobi swoje i zajmie miejsce TR1.10% wzrost wydajności można spokojnie założyć ale istotne czy zmniejszyły się opóźnienia inter kontynentalne.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.