Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Wtorek 26 czerwca 2018 
    

Sterowniki Nvidia GeForce 398.36 WHQL


Autor: Zbyszek | źródło: Nvidia | 19:51
(1)
Nvidia przygotowała nowe sterowniki graficzne GeForce 398.36 WHQL, będące drugą aktualizacją wydanych niedawno sterowników 397.31 WHQL, które przyniosły kilka dużych nowości. W wersji 398.36 WHQL dodano obsługę oraz poprawnio wydajność gry The Crew 2, która pojawi się w piątek. Oprócz tego pojawiły się nowe profile SLI dla gier: Need for Speed Payback, Dark Souls Remastered, Hand of Fate 2 i Super Mega Baseball 2 oraz profil 3D Vision dla Output Zero - Good. Naprawiono także kilka błędów występujących w poprzednej wersji.

Przede wszystkim usunięto błąd powodujący pojawienie się BSOD podczas rozgrywki w Gears of War 4 na kartach z serii Pascal, oraz błąd, przez który funkcja G-Sync pozostawała aktywna po wyłączeniu gry, powodując przycinanie obrazu na pulpicie Windows. Usunięto takżę problemy powstałe po aktuyaluizaji do ostatniej wersji 397.93 - problem z występującym sporadycznie wyświetlaniem czarnego ekranu, pojawianie się komunikatu błędu Driver_Power_State_Failure podczas uruchamiania notebooków oraz samoczynne wyłączanie się gier po aktywacji trybu Surround. Ostatnia z poprawek dotyczy trybu HDR po którego wyłączeniu treści SDR są już wyświetlane bez przekłamań.

Sterowniki można pobrać ze strony Nvidia lub poprzez GeForce Experience.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. tylko dlaczego wymusza instalacje (autor: MacLeod | data: 27/06/18 | godz.: 10:33)
    tego gowna geforce experience?

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.