Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 29 czerwca 2018 
    

Corsair przejmuje Elgato Gaming


Autor: Wedelek | źródło: Corsair | 06:29
(1)
Niemiecki Elgato Systems odsprzedał Corsairowi dział odpowiedzialny za produkcję oprogramowania i sprzętu dla graczy. W wyniku transakcji w rękach obecnych właścicieli pozostanie marka Eve Systems odpowiedzialna za rozwiązania dla inteligentnych domów oraz pozostały sprzęt elektroniczny dla użytkowników domowych, taki jak karta do przechwytywania wideo z odtwarzacza kaset VHS czy dock z interfejsem Thunderbolt. Elgato Gaming posiadający, w swojej ofercie karty do streamingu materiału wideo dla graczy i przechwytywania wideo z kamer cyfrowych, panele sterujące dla streamerów czy rozkładane green screany (zielone ekrany) trafi natomiast pod skrzydła Corsaira.

Niestety żadna ze stron nie podaje w tej chwili szczegółów dotyczących kwestii finansowych. Nie wiemy zatem ile za nowy nabytek zapłacił Niemcom amerykański Corsair.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. 192.168.1.1 (autor: lukenlow | data: 3/07/18 | godz.: 14:00)
    Cześć, bardzo dobrze jest wiedzieć, że zachowam te informacje dla siebie, aby nie stracić http://19216811-admin.com/ 192.168.1.1

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.