Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 29 czerwca 2018 
    

Jak dobrać aparat i obiektyw do fotografii produktowej? Jaki sprzęt wybrać?


Autor: materiały partnera | 18:44
(3)
Przedsiębiorcy prowadzący własną działalność gospodarczą polegająca na sprzedaży produktów potrzebują odpowiednich zdjęć. Dobrze wykonane fotografie to szczególnie w sprzedaży internetowej blisko połowa sukcesu. Wielu przedsiębiorców postanawia robić zdjęcia asortymentowi samodzielnie, zastanawiając się, jaki sprzęt fotograficzny będzie do tego najlepszy. Z profesjonalnego sprzętu fotograficznego polecanego do fotografii produktowej korzystają również zawodowi fotografowie.

Najlepszy sprzęt do fotografii produktowej, czyli jaki?

Szukając idealnego sprzętu do fotografii produktowej warto najpierw ustalić sobie budżet jaki jesteśmy w stanie na to przeznaczyć. Dodatkowo brany pod uwagę rodzaj aparatu fotograficznego należy dostosować do własnych umiejętności. Najczęściej korzysta się z lustrzanek, aparatów kompaktowych i bezlusterkowców.

Osoby, które do tej pory nie miały większego doświadczenia z profesjonalnym wykonywaniem zdjęć mogą zdecydować się aparat kompaktowy z trybem manualnym. Jest on zupełnie wystarczający do robienia również codziennych zdjęć, np. z wakacji. Co ważniejsze, będzie on dawał zaskakująco dobry efekt, jeśli do tej pory wykonywaliśmy zdjęcia tylko aparatem fotograficznym zamieszczonym w telefonie komórkowym; nawet tym najdroższym.

Aparat kompaktowy będzie również stosunkowo tani oraz bardzo prosty w obsłudze. Z czasem, wraz z pojawiającym się coraz większym doświadczeniem fotograficznym mogą przejść na lustrzankę.

Czy wybór dobrego aparatu fotograficznego w zupełności wystarczy do stworzenia profesjonalnych zdjęć produktów?

Dobry aparat fotograficzny to jeszcze nie wszystko. W przypadku robienia zdjęć produktów należy zadbać również o inne aspekty. Zachęcamy wszystkich, którzy szerzej interesują się tym tematem, do przeczytania artykułu pt. „Jakie tło fotograficzne wybrać do zdjęć sesyjnych?”. Natomiast polecany sprzęt i wszelkie niezbędne akcesoria można kupić w dobrej cenie na stronie internetowej https://e-oko.pl/. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. ROTFL (autor: Star-Ga-Te | data: 1/07/18 | godz.: 07:04)
    Autor tej cinkiej reklamy pewnie nigdy Hasselblad-a na oczy nie widział.

  2. brak sensu (autor: yureek | data: 1/07/18 | godz.: 11:10)
    no i jak dobrać ten aparat i obiektyw? dowiem się w końcu czy nie, to jakiś wstęp do artykułu czy jak? tytuł ma się nijak do tekstu, żenada

  3. 192.168.0.1 (autor: lukenlow | data: 3/07/18 | godz.: 14:04)
    Byłbym zainteresowany poznaniem tej informacji. Czy możesz mi powiedzieć więcej na ten temat na moim blogu http://19216811-admin.com/192-168-0-1/ 192.168.0.1

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.