Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Poniedziałek 16 lipca 2018 
    

Microsoft wprowadza darmową wersję usługi Teams


Autor: Wedelek | źródło: Microsoft | 05:58
Microsoft Teams to usługa przeznaczona dla firm, która ułatwia komunikację wewnątrz przedsiębiorstwa udostępniając użytkownikom dostęp do czatu, połączenia głosowego i wideo, wspólnego terminarza, narzędzia do udostępniana plików oraz pozostałych usług firmy z Redmond, takich jak pakiet Office, OneDrive czy Skype. Do tej pory konkurent popularnego Slacka był ściśle zintegrowany z Office 365 i jeśli ktoś chciał z niego korzystać to musiał opłacać abonament również za pozostałe funkcje tego pakietu. Przez to małe i średnie firmy często omijały rozwiązanie Microsoftu, a Teams królował głównie w dużych firmach.

Microsoft zdecydował jednak o zmianie polityki i oddzielił Teams od Office 365 wprowadzając na rynek okrojoną, ale darmową wersję swojej usługi. Oferuje ona uboższą integrację z posiadanymi produktami giganta z Redmond oraz daje dostęp do nielimitowanego archiwum wiadomości z funkcją ich indeksowania, czatu głosowego, wideokonferencji oraz 10GB przestrzeni na danej dla całego zespołu z limitem do 2GB na użytkownika. Zabrakło natomiast obecnego w wersji płatnej wspólnego harmonogramu, automatycznego tłumaczenia postów z innych języków oraz większości narzędzi do administrowania grupą oraz niektórych funkcji związanych z bezpieczeństwem. Istnieje również limit użytkowników. Wersja darmowa pozwala na obsługę do 300 pracowników.
 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.