Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 6 sierpnia 2018 
    

Samsung zdradza najważniejsze cechy o Galaxy Note 9


Autor: Wedelek | 06:44
(1)
Jeszcze przed oficjalną premierą Samsung zaprezentował światu wygląd i najważniejsze cechy smartfona Galaxy Note 9. Okazuje się, że nie uświadczymy poważniejszych zmian w designie, skaner linii papilarnych nadal znajduje się na pleckach zamiast pod ekranem, a USB-C i mini jack pozostały na swoich miejscach. Kolejna generacja phabletu będzie mieć 8GB pamięci RAM, do 512GB wbudowanej pamięci na dane oraz czytnik kart pamięci wspierający karty o pojemności do 512GB. Pojawi się też całkiem nowy S-Pen, prawdopodobnie z modułem Bluetooth oraz znacznie pojemniejsza bateria. Miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie mieć wybuchowej natury.

Prezentacja Galaxy Note 9 odbędzie się 9 sierpnia, a rynkowy debiut smartfonu ma mieć miejsce 24 sierpnia. Spodziewana cena to około 950 dolarów.

Jeśli chodzi o sam film, to ciężko w tej chwili powiedzieć czy faktycznie doszło do pomyłki i wideo zostało zbyt szybko udostępnione czy może mamy do czynienia z zaplanowaną akcją marketingową, choć osobiście obstawiam tę drugą opcję. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Miałem czekać do przyszłego roku (autor: Bjaku | data: 6/08/18 | godz.: 14:14)
    ale gdy Note 9 pojawi się w wersji 8GB-512GB to z miłą chęcią powinienem go przygarnąć.
    Niestety Huawei za bardzo się zagalopował ze swoją wersją Porsche Design dlatego tańszy w tym przypadku może oznaczać lepszy.
    Sami wiecie jak jest z Apple , który po za ceną nie ma czym z tym konkurować.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.