Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Środa 8 sierpnia 2018 
    

Microsoft opóźni uśmiercenie Skype Classic (7.x)


Autor: Zbyszek | źródło: CNET | 15:12
(2)
Kilka tygodni temu Microsoft zapowiedział, że zamierza porzucić rozwój jednego z klientów komunikatora Skype, a mianowicie Skype Classic (wersja 7.x). Co gorsza producent poinformował, że równocześnie od 1 września uniemożliwi dalsze korzystanie ze starszego klienta, argumentując to nieco absurdalnie troską o najwyższą jakość świadczonych usług. Zapowiedź miała na celu przyspieszenie przesiadki użytkowników na Skype 8.0, który wprowadza całkowicie nowy interfejs zgodny z UWP, ale niestety w porównaniu do wersji Classic nie umożliwia wygodnej obsługi wielu okien. Przymusowa przesiadka na nowszą wersję Skype musiała jednak spotkać się z niezbyt przychylną reakcją klientów.

Microsoft wydał właśnie oficjalne oświadczenie, w którym informuje, że wprawdzie zakończy rozwój Skype Classic, ale porzuca plany uniemożliwienia korzystania z tej wersji od dnia 1 września, i przedłuży jej okres wsparcia. Konkretnego terminu wyłączenia możliwości korzystania ze Skype 7.x wprawdzie nie podano, ale należy spodziewać się, że może to nastąpić w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. :)) (autor: Duke Nukem PL | data: 8/08/18 | godz.: 18:14)
    od kiedy M$ wykupił Skype'a od eBay'a, program ten jest przerabiany z modelu rozproszonego na scentralizowany. W M$ oczywiście. Wszystkie zalety P2P Skype'a zostały wręcz udupione i posłane do piachu. Kością i ością polerowany prezesie...


  2. nie nowy skype (autor: pawel1207 | data: 8/08/18 | godz.: 23:37)
    jest zalosny po prostu osobiscia szukam jakiegos innego sensownego komuikatora ktory nie rozsyla sam spamu jak viber siedzi cicho i mozna dzwonic z niego na telefony ... ostatnie wersje skypa to porazkajest..


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.