Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 16 sierpnia 2018 
    

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu strony internetowej?


Autor: materiały partnera | 12:01
(2)
Są naszą wizytówką w sieci, a także platformą do komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami. Strona internetowa jest dzisiaj równie ważna, co tradycyjna wizytówka i jeżeli chcemy w pełni korzystać z możliwości, jaką daje jej prowadzenie, powinniśmy zadbać o utrzymanie witryny w odpowiednim stanie. Dotyczy to nie tylko sfery wizualnej i tekstowej, ale także technicznej - im lepiej zoptymalizowana strona, tym szybciej działa i cieszy oko odwiedzających internautów. Czy zadbanie o dobre działanie domeny jest trudne?

Człowiek ocenia po wyglądzie

Zazwyczaj wystarczy nam około 2-3 sekundy, by określić, czy nowo poznana osoba nam pasuje, czy też nie. Odkrywanie cech charakteru i osobowości drugiego człowieka trwa znacznie dłużej, ale to właśnie ten pierwszy kontakt pozwala nam ocenić, czy w ogóle tego chcemy. Tak samo jest ze stronami w internecie - jeżeli chcemy, aby nasza witryna przyciągała wzrok, musimy zadbać o jej wygląd. Niezależnie od tego, czy budujemy domenę od zera, czy tez korzystamy z gotowych rozwiązań, jak np, WordPress, szablon i ułożenie grafiki oraz tekstu powinny być wykonane w sposób intuicyjny, przejrzysty i nie budzący wątpliwości. Podobnie musimy zadbać o porządek w menu i zakładkach strony - im czytelniej, tym lepiej.

Jeżeli nie potrafimy sami sobie poradzić, warto skorzystać z pomocy specjalisty odpowiedzialnego za tworzenie stron internetowych Warszawa. Dzięki temu zyskamy na czasie i nie będziemy musieli sami męczyć się z rozwiązywaniem problemów.

Dobry kod to przejrzysty kod

Choć część wizualna strony jest bardzo ważna, nie możemy zapomnieć o jej technikaliach. Kod źródłowy powinien być wolny od pustych lub urwanych fraz, a wszystkie moduły zoptymalizowane tak, aby działały możliwie jak najsprawniej. Wolno ładująca się strona notuje o wiele krótsze sesje użytkowników, co bezpośrednio przekłada się na jej statystyki, jak np. poziom konwersji. Im lepiej zadbamy o techniczną kondycję witryny, tym bardziej zachęcimy użytkowników do przejrzenia jej zawartości, ułatwiając sobie osiągnięcie założonych celów biznesowych.

Jeżeli wykorzystujemy internet jako główne źródło do pozyskiwania klientów lub dopiero planujemy zaistnieć w sieci, porządnie przygotowana i zoptymalizowana strona to podstawa. Oddając prace w ręce agencji kreatywnej lub specjalisty-freelancera zyskujemy pewność, że projekt zostanie wykonany z należytą starannością, a także zyskujemy na czasie, który musielibyśmy przeznaczyć na samodzielną naukę projektowania, wdrażania i pozycjonowania domeny.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Na deklasacje rywala. (autor: konopa | data: 18/08/18 | godz.: 19:59)
    Na deklasacje rywala.

  2. Strona (autor: j.sphere0987 | data: 22/08/18 | godz.: 09:08)
    Stronka w naszych czasach to podstawa! Ja zamówiłem w tej agencji https://www.intellect.pl/ bo nie wiem czy sam bym sobie poradził...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.