Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 21 sierpnia 2018 
    

Microsoft wprowadza Sticky Notes 3.0


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 05:19
(1)
Reza Jooyandeh z Microsoftu zapowiedział wprowadzenie do Windows 10 trzeciej generacji aplikacji Sticky Notes, czyli wirtualnej wersji popularnych, kolorowych karteczek przyklejanych do dokumentów i biurek. Po aktualizacji aplikacja otrzyma szereg nowych funkcji, a mianowicie możliwość przekreślania treści, tworzenia szybkiej listy punktowanej oraz ładniejszych wiadomości z unowocześnionymi i animowanymi animotkami. Sticky Notes doczekał się też licznych usprawnień kodu, przez co aplikacja ma działać znacznie szybciej i jednocześnie oferować tryb ciemny oraz usprawnienia dla osób niedowidzących i niedosłyszących.

Mowa przede wszystkim o trybie wysokiego kontrastu, narratorze oraz możliwości nawigowania dotykiem, klawiaturą i rysikiem. W niedalekiej przyszłości Microsoft wprowadzi do sklepów Google i Apple mobilne wersje karteczek, które będą synchronizować swoją zawartość w chmurze. Dzięki temu zmieniając coś na jednym urządzeniu zobaczymy rezultat naszych działań na pozostałych.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. za mało deklasacji (autor: konopa | data: 21/08/18 | godz.: 09:26)
    za mało deklasacji rywala

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.