Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 3 września 2018 
    

Allegro Smart! - kupuj rozsądniej


Autor: materiały partnera | 05:21
Allegro Smart to najnowsza usługa portalu Allegro, która pozwala na znaczące obniżenie kosztów przesyłek zakupionych towarów.

Komu dedykowane jest Allegro Smart!
Robisz często zakupy na Allegro? Kupujesz ubrania, elektronikę, sprzęt sportowy, zabawki? Zawierasz transakcje z wieloma różnymi sprzedawcami? Chcesz ponosić niższe koszty przesyłek? To znaczy, że opcja Allegro Smart! jest właśnie dla Ciebie. W rocznym abonamencie możemy wysłać aż do 365 paczek. Zakładając, że za każdą z nich musielibyśmy zapłacić od 7 do 11 złotych, za 365 paczek możemy zapłacić od dwóch i pół tysiąca do ponad czterech tysięcy złotych, co stanowi bardzo wysoki koszt. Kupując w Allegro Smart!, po opłaceniu rocznego abonamentu większość zamawianych przesyłek realizujemy jak gdybyśmy korzystali z darmowej dostawy. Koszt subskrypcji zwraca się po zakupieniu pięciu, siedmiu paczek.

Allegro Smart! - pełen pakiet usług
Program Allegro Smart! oferuje dwa pakiety usług - wykupić można abonament roczny, albo sześciomiesięczny. Za 12 miesięcy realizacji przesyłek zapłacimy 49 złotych, za  6 miesięcy - 39 złotych. Zdecydowanie bardziej opłaca się więc od razu wykupić roczną subskrypcję. Nie powinniśmy się obawiać związania usługą na tak długi czas, ponieważ bez problemu możemy zrezygnować z abonamentu po trzydziestu dniach, a Allegro zwróci nam koszt usługi, nawet jeśli skorzystaliśmy już z wysyłki w ramach abonamentu. Jeśli natomiast po rezygnacji po zakończonym okresie próbnym stwierdzimy, że jednak chcemy wykupić abonament, nie będziemy już mogli wypróbowywać usługi przez kolejnych 30 dni - warto o tym pamiętać. Kiedy można skorzystać z darmowej wysyłki w ramach programu Allegro Smart!? Abonament obowiązuje na przesyłki towarów w kwocie od 40 złotych od jednego sprzedawcy. Możemy więc kupić kilka rzeczy u jednego użytkownika, których łączna wartość przekroczy 40 złotych i skorzystać ze wspólnej przesyłki, mieszczącej się w ramach opłaty abonamentowej. Roczna subskrypcja pozwala na wykorzystanie do 365 przesyłek - oznacza to, że każdego dnia możemy skorzystać z usługi. Istotne jest też to, że jeśli zdecydujemy się odstąpić od umowy i zwrócić towar sprzedawcy, zwrot będzie darmowy, jeżeli wyślemy zakupy za pośrednictwem Poczty Polskiej albo Paczkomatów InPost. Allegro Smart! można realizować zamawiając przesyłki albo listem poleconym, albo do wielu punktów odbioru - do Ruchu, sklepów Żabka czy Fresh Market oraz na stacje paliw Orlen a także do Paczkomatów InPost, których jest mnóstwo w całej Polsce. Dzięki Allegro Smart! zakupy mogą stać się rozsądniejsze, tańsze i bardziej ekonomiczne.

Nie tylko darmowa wysyłka
W ramach programu Allegro Smart! można też skorzystać z pakietu dodatkowych usług, dedykowanych subskybentom. Warto zwrócić uwagę na Program Ochrony Kupujących - w ramach abonamentu Allegro Smart! korzysta się z priorytetowej obsługi. W przypadku odstąpienia od umowy, gwarantowane jest rozpatrzenie zwrotu i zwrot pieniędzy w ciągu dwóch dni roboczych. To znacznie szybciej niż w większości sklepów, gdzie na gotówkę czeka się nawet do dwóch tygodni. Kolejnym udogodnieniem dla subskrybentów są Smart! okazje. Wiele ofert dostępnych jest w abonamencie wcześniej niż dla pozostałych użytkowników, albo w specjalnych promocjach. Żeby znaleźć oferty Smart! szukać trzeba logo usługi. Za zakup abonamentu otrzymuje się również 10 Monet na start. Warto sprawdzić Allegro Smart! i skorzystać nie tylko na darmowych dostawach, ale i zyskać dzięki pełnemu pakietowi usług. Zakupy z Allegro jeszcze nigdy nie były tak bardzo Smart!

Więcej informacji na temat programu Allegro Smart! znajdziecie pod adresem: allegro.pl/smart. Tam też możecie wykupić odpowiedni abonament, zapoznać się szczegółowo z usługą. Warto już dziś zacząć trzydziestodniowy okres próbny.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.