Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Wtorek 4 września 2018 
    

Sprawny obieg dokumentów i workflow w firmie


Autor: materiały partnera | 05:11
(2)
Płynność pracy, wygoda i intuicyjne rozwiązania - nowe rozszerzenie Comarch ERP to całe spectrum nowych możliwości!

Comarch to globalny producent rozwiązań informatycznych w wielu branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości, handlu, usługach, infrastrukturze, IT, administracji, służbie zdrowia, czy sektorze małych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki współpracy Comarch DMS z systemem Comarch ERP Altum możliwy jest sprawny obieg dokumentów, jak i workflow w firmie.

Nowa wersja rozwiąząnia od Comarch ERP ma na celu zwiększenie ergonomii pracy, dzięki wprowadzeniu wielu intuicyjnych i wygodnych rozwiązań. Tym samym paczka rozszerzeń zapewni dodatkowe funkcje, które sprawią, że poszczególne etapy pracy będą łatwiejsze, jak i zajmą zdecydowanie mniej czasu. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://www.comarch.pl/erp/document-management-system/ 

Nowości

Nowa wersja umożliwia współpracę Comarch DMS z systemem Comarch ERP Altum. System zapewnia pracę wielofirmową — na jednym dokumencie można pracować z danych, które pochodzą z różnych baz. Codzienna praca staje się także wygodniejsza, dzięki panelowi użytkownika i możliwości definiowania widoku list — za pomocą zmiany kolejności kolumn, czy ich ukrywania. Funkcja ta dostępna jest zarówno w wersji stacjonarnej, jak i na WWW - poprzez rozwiązania chmurowe Comarch Cloud.

Płynność pracy ułatwi także wyświetlanie powiadomień o nowych, jak i przekazanych dokumentach w aplikacji Comarch Mobile DMS.

Udogodnienia 

Umożliwienie konfiguracji zachowania aplikacji w momencie przekazania dokumentu do kolejnego etapu sprawia, że dokument może być dalej widoczny, bądź otworzy się kolejny dokument, który jest przypisany do zalogowanego operatora.

Wygodę korzystania z aplikacji zwiększa także możliwość wyróżnienia nieprzeczytanych dokumentów poprzez ich wyboldowanie w trybie outlook. Co więcej, istnieje także możliwość podświetlenia ostatnio edytowanego wiersza.

Komfort pracy poprawi możliwość podglądu listy dokumentów z poziomu szczegółów karty obiegu oraz funkcja wyświetlania zawartości załączników pdf w oknie Comarch DMS - działa to analogicznie, jak w przypadku plików graficznych. Jeśli na danym etapie pracy operator zagląda zazwyczaj do załącznika, to oszczędnością czasu będzie ustawienie, by w prawym panelu zawsze otwierał się wskazany domyślny załącznik.

W nowej paczce rozszerzeń udostępniony jest także moduł Raporty. Dzięki niemu użytkownik może stworzyć własne analizy bądź zestawienia w formie wydruków.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. mam, używam (autor: Killer | data: 5/09/18 | godz.: 08:43)
    nie polecam

  2. . (autor: zion33 | data: 3/09/19 | godz.: 12:24)
    .

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.