Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Piątek 14 września 2018 
    

Wytrzymały dysk HDD HD830 od ADATA


Autor: Wedelek | źródło: Guru3D | 05:01
(8)
ADATA wprowadziła do sprzedaży nowy dysk przenośny przeznaczony dla wymagających użytkowników. Urządzenie otrzymało wodoszczelną obudowę odporną na upadek z 1.22 metra i nacisk nawet 3000kg (na całą powierzchnię). Nośnik HDD o pojemności 2TB, 4TB lub 5TB jest otoczony trzema warstwami ochronnymi, a dzięki wbudowanym czujnikom wstrząsowym nie straszne mu drgania i uderzenia. Producent chwali się przy tym nie tylko certyfikatem IP68 ale i MIL-STD-810G 516.6.

Model HD830 komputerem łączy się za pomocą złącza USB i jest objęty trzyletnią gwarancją producenta.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. wytrzyma (autor: konopa | data: 14/09/18 | godz.: 06:23)
  deklasacje rywali

 2. @konopa (autor: Wedelek | data: 14/09/18 | godz.: 06:32)
  Apeluję o rozwagę. Zmieniasz się w trola.

 3. a mi tak jego komenty wcale nie przeszkadzają :-) (autor: Qjanusz | data: 14/09/18 | godz.: 09:18)
  co do dysku, to można śmiało go wykorzystać do konkursów typu rzut HDDkiem na odległość. Mocny jak radziecki scyzoryk.

 4. Wedelek (autor: konopa | data: 14/09/18 | godz.: 09:34)
  Chwila moment - tego określenia "trol" nie widziałem w odniesieniu do kogoś kto wali takimi tekstami na portalu chyba na serio i robi to z premedytacją (za przyzwoleniem redakcji?). Pytanie poważne i wprost w takim razie do redakcji: panują tutaj podwójne standardy? Bo jak krytykowałem trolowanie na portalu to jedyna rzecz na jaką natrafiłem to była krytyka krytyki trolowania. Proszę o ustosunkowanie się do tej wypowiedzi.

 5. A tłumacząc (autor: konopa | data: 14/09/18 | godz.: 09:43)
  najprościej jak to możliwe. Teksty o "deklasacji rywala" to nie trolowanie na poważnie tylko sarkazm, który z "trolem" w tym wypadku nie ma totalnie nic wspólnego. Ja to wiem i Ty Wedelek też doskonale o tym wiesz. Moim zdaniem autor deklasacji rywala nie jest żadnym amplifierem nvidii/intela za 5zł tylko narzędziem stosowanym do "zwiększania oglądalności/komentarzy" - stąd zadałem pytanie o podwójne standardy.

 6. @5. (autor: Mariosti | data: 14/09/18 | godz.: 11:19)
  No to odpowiedz sobie na pytanie, jak można ukarać skrypt bota który doskonale spełnia swoje zadanie?

 7. Przy okazji (autor: konopa | data: 15/09/18 | godz.: 02:52)
  Na pewnym portalu poświęconym telefonii komórkowej pojawiał się podobny wirtualny podstawiony użytkownik. Niejaki Nazir, który codziennie kupował i miał telefon samsunga z dex'em. Do obrzydzenia. W końcu do tamtejszej redakcji dotarło, że powtarzanie w kółko regułki wyczytanej w "amerykanckich" broszurkach o wywieraniu wpływu jednak nie będzie spełniać swojego zadania za każdym razem. Nie mam jakoś specjalnie zamiaru zachowywać się zgodnie z przedstawionym w broszurce i oczekiwanym opisem, ponieważ ku niezadowoleniu niektórych niestety nie jestem scaloną zaprogramowaną kostką ("amerykancką").

  Poza tym widziałem też komentarz wyjątkowo wykształconej osoby, podważającej jakoby nie był to sarkazm + jakaś krótka notka.
  Jednak wg informacji podanych w nieco szerszym opisie (o nieco szerszych horyzontach):
  https://www.bryk.pl/...00-co-to-jest-sarkazm.html, wygląda na to, że... i tutaj cytat zaczerpnięty z podanego portalu odnośnie tego w jaki sposób sarkazm może zostać przedstawiony:
  "e) Wskazanie wprost

  Wypowiedź, w której wskazujemy wprost na negatywne, czy irytujące nas cechy drugiej osoby, poprzez ich wyolbrzymienie i wyśmianie." -> należy zwrócić uwagę na słowo "wyolbrzymienie"

  Wracając jednak do kwestii samego trolowania. Jest tutaj na to oficjalne przyzwolenie, czy jednak nie? A może dotyczy tylko tematów intel/amd, nvidia/amd? Bo taką teorię też już tutaj widziałem. Poproszę o ustosunkowanie się do tych pytań szczególnie w odniesieniu do regulaminu.

  Zastanawiałem się czy ktoś i/lub kiedy zareaguje na normalną krytykę pseudotrolowania (bo podstawiony bot/wyimaginowany użytkownik, to jednak trochę za mało, aby się pochwalić określeniem trola). Nawet wtedy, gdy niektórzy z użytkowników tego portalu poprosili o wykasowanie profilu z wiadomych względów, nie było żadnej reakcji (znamienne?). A jednak pomyłka, reakcją były komentarze w stylu "nikt za tobą tęsknić nie będzie". Ciekawe czy reklamodawcy rzeczywiście chcą płacić za odchodzących użytkowników...

  W końcu pojawiła się krytyka. Oczywiście nie trolowania a krytyka krytyki trolowania w postaci zastosowanego sarkazmu (patrz prosty opis umieszczony wcześniej).

  Wedelku, chętnie wejdę na portal chcąc przeczytać Twój artykuł albo news. Ale w komentarzach nie chcę oglądać idiotycznych komentarzy w stylu "deklasacja rywala", "uber torpeda", "bomba petarda", które jak przypadkowo się na chodniku pojawią to najzwyczajniej staram się ominąć, żeby przypadkiem nie wdepnąć. Różnica jest taka, że tutaj miny nie pojawiają się przypadkowo...

  Jestem bardzo ciekaw czy krytyka trolowania zostanie "automagicznie zniknięta" szybciej niż zaśmiecający pseudotrol ;) ewentualnie kombinacji magicznych zaklęć krytyka-pseudotrol.


 8. @konopa (autor: Wedelek | data: 16/09/18 | godz.: 08:23)
  Vaio nie jest nasz. Był kilkukrotnie banowany ale że non stop powraca i de facto nie atakuje nikogo piszą jeden komentarz, więc ostatecznie potraktowaliśmy go jako folklor. Po prostu mu nie odpisujcie.

  Do Ciebie apelowałem, bo wiem, że komentarze piszesz żeby zwrócić uwagę na problem. Tyle tylko, że troli w 100% nie wytniesz, a jedynie pogarszasz sprawę. Reasumując proszę Ciebie i wszystkich innych byście nie odpowiadali na zaczepki troli. Umrą śmiercią naturalną.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.