Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 13 września 2018 
    

Pożyczki pozabankowe vs. prywatne


Autor: materiały partnera | 04:42
(3)
Potrzebujesz dodatkowej gotówki i zastanawiasz się skąd ją wziąć? Obecnie poza tradycyjnymi kredytami bankowymi możemy korzystać z wielu innych rozwiązań. Wśród nich najpopularniejsze są pożyczki pozabankowe oraz pożyczki prywatne. Na którą z nich warto się zdecydować? Przekonajmy się.

Pożyczki pozabankowe


Pożyczki pozabankowe to rodzaj pożyczek dostępnych przez internet. Pozwalają nam na pożyczenie pieniędzy bez zaświadczeń. Zazwyczaj, firmy pożyczkowe, które je oferują proponują swoim klientom niewielkie kwoty, które należy spłacić w całości. Powoli jednak przestaje być to regułą i pojawiają się również oferty ze spłatą ratalną. Aby skorzystać z pożyczki musimy wypełnić prosty wniosek online oraz przelać niewielką kwotę (1gr, 1zł) by zweryfikować swoje konto bankowe. Więcej informacji na temat tego rodzaju pożyczek znajdziesz na https://www.coolfinance.pl/pozyczki-pozabankowe.


Pożyczki prywatne


W przypadku pożyczki prywatnej możemy zdecydować się na pożyczenie pieniędzy zarówno od firmy, jak i drugiej osoby prywatnej. Szczególnie to ostatnie rozwiązanie cieszy się w naszym kraju sporą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego. W pożyczce prywatnej zarówno jej kwota, jak i warunki spłaty ustalane są bezpośrednio pomiędzy osobą pożyczającą a pożyczkodawcą. Dzięki temu możliwe jest ustalenie bardzo elastycznych warunków spłaty, co jest sporą zaletą szczególnie dla osób posiadających niewielkie dochody lub problemy ze spłatą zadłużeń. Obecnie możemy skorzystać z wielu stron, na których znajdziemy oferty pożyczek prywatnych. Jedną z nich jest coolfinance.pl.


Które rozwiązanie warto wybrać?


Jak widzisz, pomimo tego, że dla wielu osób pożyczki pozabankowe oraz prywatne są tym samym tak naprawdę różnią się od siebie. Która z nich jest więc lepszym rozwiązaniem? Wszystko tak naprawdę zależy od twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz stosunkowo niewielkich kwot na podreperowanie domowego budżetu a przy tym zależy ci na błyskawicznej weryfikacji wniosku i wypłacie pieniędzy wówczas pożyczka pozabankowa będzie lepszym rozwiązaniem. W przypadku, w którym zależy ci na większej sumie pożyczki i rozłożeniu jej na dogodne raty pożyczka prywatna będzie rozwiązaniem twoich problemów.Podsumowując, każda z tych pożyczek jest w dzisiejszym czasie bezpiecznym rozwiązaniem, które może pomóc nam w uzyskaniu dodatkowej gotówki. Podejmując decyzję warto więc brać pod uwagę przede wszystkim swoje potrzeby oraz możliwości spłaty. 
    
K O M E N T A R Z E
    

 1. ... (autor: Faraonix | data: 15/09/18 | godz.: 23:06)
  to portal o komputerach i sprzecie czy jakis bankowo-kredytowy ?
  moze by tak zapodac test proszku do prania, poczytamy czy bielsze nie bedzie


 2. hmm (autor: PaKu | data: 26/02/19 | godz.: 19:38)
  Ja z pożyczek społecznościowych to mogę polecić https://www.futurecapital.pl/

 3. ad pozyczki prywatne (autor: ppc1 | data: 2/12/21 | godz.: 23:57)
  Pożyczki prywatne czasem są lepsze od tych instytucjonalnych, JEDNAK należy bardzo uważać, bo w Internecie grasuje wiele oszustów próbujących nas okraść lub zawrzeć niekorzystną umowę pożyczki. Pod tym adresem można znaleźć dużo ofert prywatnych - https://www.soskredyt.pl/...am-po%C5%BCyczk%C4%99/

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.