Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 11 października 2018 
    

Nowe Chromecasty i głośnik Home Hub


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 05:15
(1)
Poza smartfonami i tabletem Google zaprezentował światu uaktualnione Chromecasty z nową wersją Androida i o 15% mocniejszym SoC, a także swój własny, inteligentny głośnik. Urządzenie nazywa się Google Home Hub i pod względem budowy przypomina Facebookowego Portala. Front zajmuje 7-calowy tablet internetowy połączony na stałe z głośnikiem oraz dwoma mikrofonami wbudowanymi w podstawkę. Głośnik komunikuje się z innymi wpiętymi w domową sieć produktami za pomocą modułu WiFi 802.11b/g/n/ac (2.4GHz/5GHz) i oferuje dostęp do asystenta Goolgle, oraz usług takich jak YouTube, Google Photos, Kalen, Maps oraz wyszukiwarki.

Za pomocą głośnika można również sterować wyposażeniem inteligentnego domu, a w pakiecie z urządzeniem dostajemy dostęp do usługi YouTube Premium. Całość została wyceniona na $149 i do sprzedaży trafi 22 października.

Nowe Chromecasty wspierają natomiast wideo w jakości 1080p 60FPS, oferują wsparcie dla Chromecast Audio, interfejs HDMI, WiFi 802.11ac i micro-USB. Wyceniono je na $35. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Może być ciekawe (autor: ligand17 | data: 11/10/18 | godz.: 10:00)
    jak już Asystent Google'a oficjalnie zawita do naszego kraju.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.