Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 18 października 2018 
    

Suszarka łazienkowa - mity, które trzeba obalić


Autor: materiały partnera | 10:46
(2)
Za droga jak na zupełnie dodatkowe urządzenie, bez którego na co dzień dałoby radę się obejść. Mało przydatna w standardowym użytkowaniu. Niszcząca ubrania. Marnotrawiąca ogromne ilości prądu. Zagracająca przestrzeń mieszkalną. Suszarka to jeden ze sprzętów dużego AGD, wobec jakiego częstokroć pada mocna krytyka, generalnie jednak wiele negatywnych opinii to wyłącznie wyssane z palca mity.

Uszkodzenia ubrań


Nie ma obaw, aby posiadając wysokiej klasy sprzęt suszący taki jak przykładowo innowacyjne urządzenia dostępne na stronie Net-s.pl doprowadzić do zniszczenia odzieży. Wystarczy trzymać się zaleceń i instrukcji, a od razu odczujemy komfort posiadania tego typu maszyny, przekonując się, iż inwestycja w nią nie była zbędnym wydatkiem. Warto wiedzieć, że ciuchy poddawane systematycznemu osuszaniu przy zastosowaniu specjalistycznego mechanizmu najnowszej generacji prezentują się dużo lepiej, chociażby dlatego, że suszarka pozwala wyzbyć się meszków oraz puchu gromadzącego się w tkaninach. Zanim zaś postanowisz wrzucić dany element swej garderoby do suszarki, dokładnie zapoznaj się z informacjami zawartymi na metce. Musisz mieć pewność, że ciuch nadaje się do suszenia.


Marnowanie energii


Wydaje się, że skoro sprzęt suszy przez kilkadziesiąt minut, prawdopodobnie zapłacimy krocie za rachunki, zwłaszcza biorąc pod uwagę systematyczne użytkowanie sprzętu. W gruncie rzeczy suszarka łazienkowa wcale nie musi pochłaniać olbrzymich pieniędzy. Wystarczy, że postawimy na lepszej kategorii urządzenia, które charakteryzują się odpowiednią klasą energetyczności. Im więcej plusików przy symbolice „A”, tym mniejsze zużywanie energii. Owszem, patrząc chociażby na rozległy wachlarz rozmaitych modeli dystrybuowanych za pośrednictwem Net-s.pl, można dostrzec silne zróżnicowanie cenowe i rzeczywiście, za wyższej jakości urządzenie zapłacimy znacząco więcej, ale miejmy na względzie fakt, iż jest to wydatek czyniony jednorazowo, który jest inwestycją przyszłościową na długie lata systematycznego użytkowania.


Zakłócanie ciszy


Prawdą jest, iż niektóre suszarki działają zbyt głośno, jednak nie można generalizować. Po raz kolejny zwracamy uwagę na to, że solidnej klasy sprzęt jest niezawodny i na tyle wysoki standardem, że na pewno nie będzie pracował głośniej niż klasyczna pralka. Przeglądając oferty wielorakich modeli suszarek, warto popatrzeć na ten parametr techniczny, by mieć pewność, że nie kupujemy kota w worku.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. REKLAMA (autor: szeryf_88 | data: 19/10/18 | godz.: 13:13)
    Niby reklama a nawet reklamujecie coś, czego nie ma w ofercie w tamtym sklepie. Po co? Akurat chętnie chciałem spojrzeć bo szukam suszarki kondensacyjnej z pompą ciepła, a tam zonk bo nic nie ma.

  2. Straszne pierdoły w tym tekście. (autor: Michał_72 | data: 20/10/18 | godz.: 12:40)
    mam suszarkę od trzech lat i szczerze mówiąc, stała się już tak potrzebna jak pralka. Oczywiście nie wszystko da się w niej suszyć, ale w sezonie jesienno zimowym załatwia 80% problemów "gdzie rozwiesić ciuchy po praniu"

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.