Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 22 października 2018 
    

Tani oczyszczacz powietrza - TOP 3 modele poniżej 1000 zł


Autor: materiały partnera | 05:20
Cena oczyszczacza powietrza nie zawsze stanowi rzetelne odzwierciedlenie jego jakości. Na zakup dobrego urządzenia masz szansę nawet wtedy, gdy dysponujesz budżetem do 1000 zł. Oto trzy modele, które zasługują na szczególną uwagę, ze względu na znakomity stosunek ceny do możliwości.
Klarta Forste 2


Klarta Forste 2 to udoskonalona wersja oczyszczacza powietrza Klarta Forste, wprowadzonego do sprzedaży na początku ubiegłego roku. Sprzęt bardzo dobrze radzi sobie ze smogiem, alergenami, dymem tytoniowym i brzydkimi zapachami, ponieważ został wyposażony w filtr wstępny, węglowy i HEPA, a dodatkowo w jonizator, który w zależności od swoich preferencji użytkownik może wyłączyć.


Nowy wariant różni się od poprzedniego lepszym działaniem trybu automatycznego, co jest zasługą wykorzystania laserowego czujnika PM2.5, a także numerycznym wskaźnikiem stężenia pyłu zawieszonego. Wydajność oczyszczacza gwarantuje, że sprawdzi się nie tylko w małych pomieszczeniach, ale i w pokojach o wielkości do 34,62 m². Ponadto dokładność idzie tu w parze z komfortem użytkowania, gdyż urządzeniem można sterować za pomocą pilota.


Oczyszczacze powietrza Klarta przypadną do gustu osobom, które przywiązują dużą wagę do spójności aranżacji, gdyż są dostępne w pięciu kolorach: czarnym, białym, złotym, srebrnym oraz różowym. Możne ja nabyć już za 699 zł.Oczyszczacze powietrza Klarta Forste 2


Xiaomi Air Purifier 2S


Kolejny model – Xiaomi Air Purifier 2S – również jest ulepszoną wersją znanego już w Polsce oczyszczacza, a mianowicie Xiaomi Air Purifier 2. Za usuwanie zanieczyszczeń odpowiedzialne są tu filtr wstępny, filtr HEPA oraz filtr węglowy.


Oczyszczacze powietrza Xiaomi cenione są między innymi ze względu na mobilne sterowanie, dzięki któremu można kontrolować ich pracę także podczas pobytu poza domem. Wersja 2S w przeciwieństwie do swojego poprzednika jest dobrze dostosowana do oczekiwań także tych użytkowników, którzy rzadziej korzystają z urządzeń mobilnych. W XAP 2 sprawdzenie stanu powietrza wymagało uruchomienia aplikacji, natomiast XAP 2S został wyposażony w wyświetlacz OLED, na którym prezentowane są stężenie PM2,5, aktualna temperatura, poziom nawilżenia powietrza oraz tryb pracy oczyszczacza.


Co więcej, nowa wersja urządzenia wykorzystuje inny rodzaj czujnika zanieczyszczeń. Sensor IR został zastąpiony laserowym, który zapewnia jeszcze wyższą dokładność pomiaru. Xiaomi Air Purifier 2S kosztuje 849 zł. Według przelicznika przyjętego przez https://ranking-oczyszczaczy.pl/ sprawdzi się w pomieszczeniach o wielkości do 38,75 m².Oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 2S


Sharp KC-930EUW


Wśród urządzeń kosztujących mniej niż 1000 zł nie brakuje propozycji przygotowanych z myślą o osobach poszukujących oczyszczacza z funkcją nawilżania. Jednym z nich jest Sharp KC-930EUW, który można nabyć już za 799 zł. W tym modelu za oczyszczanie powietrza odpowiedzialne są głównie filtr wstępny, HEPA i węgiel aktywny, ale ich pracę wspomaga jonizator Plasmacluster, który można włączać i wyłączać w zależności od swoich potrzeb.   Oczyszczacz powietrza Sharp KC-930EUW


Oczyszczacz jest odpowiedni do pomieszczeń o wielkości 22,5 m², a zatem sprawdzi się w wielu sypialniach i pokojach dziecięcych. Ponad dwulitrowy zbiornik na wodę oraz maksymalna wydajność nawilżania na poziomie 350 ml/h gwarantują, że urządzenie będzie w stanie utrzymać w takim pomieszczeniu prawidłową wilgotność. Dzięki czujnikowi zapachu Sharp KC-930EUW w razie potrzeby może zwiększyć prędkość obrotów, w celu szybkiego usunięcia zanieczyszczeń, a także obniżyć ją, gdy jakość powietrza się poprawi. Na liście zalet tego modelu znajduje się również cicha praca, gdyż w najwolniejszym trybie urządzenie emituje zaledwie 22 dB.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.