Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Środa 21 listopada 2018 
    

Valve rezygnuje z urządzeń Steam Link


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 05:14
Valve ostatecznie zdecydowało się porzucić swoje sprzętowe Steam Linki kończą ich produkcję i skupiając się na rozwiązaniach dedykowanych urządzeniom mobilnym. Jednocześnie producent obiecał, że jego usługa Steam nadal będzie wspierać już sprzedane produkty zapewniając ich pełną funkcjonalność. Steam Linki to niewielkie urządzenia wyglądem przypominające przenośne dyski HDD, których zadaniem jest streaming treści z komputera PC do dowolnego telewizora ze złączem HDMI. Transmisja odbywała się po kablu (złącze Ethernet) lub z wykorzystaniem WiFi.

Steam Linki dysponowały również trzema portami USB 2.0 oraz Bluetooth 4.0 i potrafiły współpracować z myszą, klawiatura i najpopularniejszymi padami w postaci: Steam Controller, kontrolerami dla Xbox One lub 360, oraz Logitech Wireless Gamepad F710.

Obecnie pod nazwą Steam Link kryje się aplikacja dla sprzętów z systemem Android, która pomaga w streamowaniu treści z PC na tablet lub smartphona. 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.