Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 27 grudnia 2018 
    

Nieoficjalna specyfikacja mobilnych RTXów od Nvidii


Autor: Wedelek | źródło: VideoCardZ | 19:01
Premiera kolejnych akceleratorów firmy Nvidia z GPU z rodziny Turing będzie mieć miejsce na początku przyszłego roku. Prawdopodobnie oficjalna prezentacja większości z nich nastąpi podczas targów CES 2019, a w przypadku desktopowej wersji GeForce’a RTX 2060 mówi się o dostępności kart w okolicach 15 stycznia. Obok kart dedykowanych blaszakom zadebiutują również mobilne wersje RTXów, których specyfikacja będzie niemal identyczna co desktopowych GeForce’ów. Modele RTX 2080 i RTX 2070 przygotowane z myślą o laptopach będą się od swoich odpowiedników sprzedawanych w formie kart rozszerzeń różnić jedynie zegarem bazowym.

RTX 2060 w wersji mobilnej ma mieć z kolei mniej jednostek niż jego desktopowy brat bliźniak. Szczegółową specyfikację pochodzącą z nieoficjalnego źródła znajdziecie poniżej. Nowe akceleratory Nvidii będą łączone z układami z serii Coffee Lake H (seria 8000) i S (seria 9000).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.