Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 9 stycznia 2019 
    

Jak zaprojektować etui na telefon?


Autor: materiały partnera | 05:51
(3)
Case z nadrukiem jest bardzo popularnym sposobem na uzupełnienie swojego codziennego outfitu, wyrażenie własnych zainteresowań i wyeksponowanie indywidualności. Na rynku dostępnych jest wiele wzorów do wyboru, jednakże nie każdy chce korzystać z gotowych baz. Jak zatem zaprojektować je samodzielnie? Podpowiadamy, co będzie Ci potrzebne i jak to zrobić.

Etui na telefon kiedyś i dziś

W dobie rozwoju technologii urządzenia mobilne na stałe wkroczyły do naszego codziennego świata. Jeszcze parę lat temu nikt nie zwracał uwagi na wygląd swojego etui na telefon. Najważniejsze były jego właściwości ochronne - zabezpieczenie przed upadkiem, ochrona przed wyszczerbieniem obudowy czy uszkodzenie akcesoriów. Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła - każdy chce mieć wyjątkowe etui, które wprowadzać będzie dodatkowe wartości do życia codziennego.

W sieci znajdziesz wiele firm oferujących gotowe wzory etui z nadrukiem w ramach takich kategorii jak Flowers, Gold, Tribal czy Ladies. Spośród wielu tysięcy grafik z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Co jednak w przypadku osób, które przy pomocy etui na telefon chciałyby pokazać swój talent graficzny, malarski czy rysunkowy? Podpowiadamy jak odkryć w sobie wielkiego artystę i stworzyć niecodzienny case.

Projekt etui w kilku krokach

Etui z własnym nadrukiem stało się niezwykle popularne w sieci - media społecznościowe codziennie pokazują influencerów z nowymi, nietuzinkowymi wzorami. Ty też możesz taki pokrowiec zaprojektować i kreować nowe trendy. Na początek stwórz wizję - możesz bazować na zdjęciach z Facebooka czy Instagrama lub skorzystać z własnej twórczości. Masz schowane w szafie szkice, rysunki, grafiki? A może malujesz i marzysz o tym, by Twoje dzieło nabrało realnego kształtu? Zbierz wszystko, co jest Ci niezbędne i zaprojektuj case!

Jeśli posiadasz program graficzny, to możesz projekt stworzyć w jego ramach wersję roboczą. Nie każdy jest projektantem, ale zdecydowana większość chciałaby nosić swój własny nadruk na futerale. Co zrobić w takim przypadku? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z kreatora, który udostępnia sklep FunnyCase. Program jest na tyle intuicyjny, że każdy bez problemu poradzi sobie z jego interfejsem. Wgraj interesujące Cię zdjęcia, skorzystaj z bazy grafik, jakie udostępnia firma, wzbogać całość o efekty specjalne i najlepiej oddające charakter etui teksty. W przypadku firmy FunnyCase gotowe etui z trwałym nadrukiem wykonane zostanie dla Ciebie w ciągu 24-48 godzin!


 


    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Marketingowy bełkot (autor: MBR[PL] | data: 10/01/19 | godz.: 11:08)
  "Case z nadrukiem jest bardzo popularnym sposobem na uzupełnienie swojego codziennego outfitu, [...]"

  Jak czytam coś takiego, od razu zaczynam myśleć że zamiast tego co chcą rolnicy (wystrzelać wszystkie dziki) zdecydowanie z większym pożytkiem dla ogółu byłoby wystrzelanie wszystkich marketoidów. Takie zdania to zbrodnia na języku i co gorsza wśród "gimbów" roznosi się to szybciej niż wirus ASF.
  ;P


 2. @MBR[PL] (autor: VP11 | data: 10/01/19 | godz.: 14:13)
  Powinno sie karac surowo za belkot i uzywanie obcych terminow zamiast odpowiednikow. Jak mowia w porze ekonomii kara finansowa zalatwia wszystkie glupoty.

 3. Ale się czepiacie (autor: selves | data: 11/01/19 | godz.: 12:45)
  ,to tylko etui do telefonu , nie potrzebna ta granda :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.