Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Środa 23 stycznia 2019 
    

Intel chwali się wyrównaniem zarobków kobiet i mężczyzn


Autor: Zbyszek | źródło: Intel | 16:28
(1)
Intel poinformował dziś w komunikacie prasowym o osiągnięciu równych płac dla wszystkich swoich pracowników obu płci na całym świecie. W komunikacie przedsiębiorstwo podkreśla, że zaangażowanie w osiągnięcie równouprawnienia płacowego płci jest kluczem do uczynienia z Intela prawdziwie integracyjnego miejsca pracy, które jest kluczowym czynnikiem dla wydajności, produktywności i zaangażowania pracowników. Intel dodaje, że nie było to łatwym zadaniem dla jego zespołów kadrowych i prawnych, ponieważ spółka zatrudnia łącznie 107 tysięcy pracowników w ponad 50 krajach.

Intel dodaje, że współpracował z zewnętrznym podmiotem w celu wykorzystania sprawdzonych technik modelowania statystycznego do identyfikacji krajów, w których istniała różnica w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn. Poszczególni pracownicy w tych krajach, którzy zostali zidentyfikowani jako posiadający lukę, otrzymali odpowiednie korekty.

Jednocześnie oprócz zwiększania równości płac zmodyfikowano także część premiową wynagrodzeń pracowników, dodając wynagrodzenie oparte na akcjach.

 
    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Brian Krzak odszedł, (autor: Qjanusz | data: 24/01/19 | godz.: 11:06)
    zostało wypłacone odszkodowanie tej kobiecie która weszla w załyłość z prezesem... no i się wyrównało.

    Teraz niech Intel pracuje na wyrównaniem TDP w swoich prockach.


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.