Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Poniedziałek 28 stycznia 2019 
    

Biurko-obudowa od Lian Li ze zmienną przeźroczystością blatu


Autor: Wedelek | źródło: TechSpot | 05:01
Firma Lian Li zaprezentowała podczas CES nową wersję swojego aluminiowego biurka pełniącego jednocześnie rolę obudowy komputerowej. Model DK-04F od swojego poprzednika różni się przede wszystkim funkcją zmiany przejrzystości szklanego blatu pod wpływem napięcia. Wbrew pozorom jest to dość istotna funkcjonalność. Podświetlone komponenty może i wyglądają fajnie, ale potrafią rozpraszać podczas pracy lub grania. Pozostałe zmiany mają charakter kosmetyczny, a wersja z F jest niemal identyczna jak niemal trzyletnia DK-04. Biurko od Lian Li ma 120cm długości oraz 75cm szerokości, a jego wysokość jest regulowana w zakresie od 67,5cm do 116,8m.

Wewnątrz zmieścimy płyty w formacie ATX, osiem nośników 3.5-cala lub 2.5-cala, kartę graficzną o długości 32cm, układ chłodzenia CPU wysoki na 12cm oraz dwie 48cm chłodnice. Nie zabrakło też miejsca na standardowe wentylatory, systemu mocowania kabli, podświetlenia LED oraz filtrów przeciwpyłowych zasłaniających wszystkie otwory wentylacyjne.

Na zewnątrz mamy dwa panele. Wystający służy do sterowania wysokością, a wbudowany w ściankę obejmuje przyciski POWER i RESET, panel sterowania systemem podświetlenia, zatokę 5.25-cala, złącza audio oraz cztery USB typu A i jeden typu C.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.