Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Środa 13 lutego 2019 
    

Chrome i Gmail z drobnymi usprawnieniami interfejsu


Autor: Wedelek | 05:27
(1)
Google zapowiedział wprowadzenie w Chrome 73 lepszej obsługi klawiszy multimedialnych. Przeglądarka ma reagować na ich wciśnięcie zmieniając głośność materiału uruchomionego we wbudowanym w stronę odtwarzaczu, zatrzymując go, pauzując itd. Oprócz tego użytkownicy mogą teraz korzystać z nowego, ciemnego interfejsu. Podobne usprawnienia w najbliższym czasie trafią do innych programów i usług firmy. Przykładowo już niebawem rozrośnie się menu kontekstowe Gmaila w którym zagoszczą przyciski do szybkiego odpowiadania na wiadomości, otwierania wielu maili jednocześnie, wyszukiwania wiadomości oraz dodawania opisów.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. moga co najwyzej (autor: Sony Vaio Zamiatajo | data: 13/02/19 | godz.: 17:26)
    zrobic uklad do lampek swiatecznych na choinke Google. Nie zycze im zle,ale AMD i Intel projektowali swoje CPU dziesiatki lat i zdobyli mase doswiadczen bazujac na wielu niepowodzeniach Google moze sobie mowicco chce,ale z tuzami CPU nie ma szans. Chyba ze mysla o procesorze software;owym, to co innego

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.