Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 12 marca 2019 
    

Użytkownicy Windows 7 znów zobaczą zachęty do migracji na Windows 10


Autor: Zbyszek | źródło: WccFTech | 23:18
(3)
Kiedy na rynku debiutował Windows 10, użytkownicy starszych systemów w tym najbardziej popularnego wówczas Windows 7 byli zachęcani do migracji na dziesiątkę różnymi automatycznymi powiadomieniami generowanymi przez system operacyjny. Kampania Get Windows 10 nie spodobała się jednak części użytkowników starszych okienek, według których była zbyt nachalna. Historia niebawem zatoczy koło i użytkownicy Windows 7 ponownie zobaczą w swoim systemie sugestie, aby przejść na nowszy Windows 10. Wszystko z powodu zbliżającego się zakończenia okresu podstawowego wsparcia dla siódemki, przypadającego w styczniu 2020 roku.

Microsoft potwierdził właśnie, że przygotowuje kampanię informacyjną dla użytkowników Windows 7, w której będzie informował o zbliżającym się końcu wsparcia podstawowego i zachęcał do migracji na Windows 10. Kampania ma rozpocząć się w ciągu kilku miesięcy. Na szczęście producent zapowiedział, że przygotowane banery zostaną wyposażone w możliwość wyboru opcji "nie przypominaj mi ponownie".

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Aj ja dzisiaj u konkurencjiprzeczytałem że DX12 (autor: skalak23 | data: 13/03/19 | godz.: 10:52)
  jest możliwy do uruchomienia na Win 7

  " DirectX 12 w World of Warcraft też pod Windows 7 - Microsoft dogaduje się z Blizzardem

  Do tej pory obsługa DirectX 12 w komputerach była dostępna tylko pod systemem Windows 10. Microsoft postanowił jednak przenieść D3D12 do systemu Windows 7. Wykorzystali to programiści Blizzarda, którzy zaimplementowali nowe API w World of Warcraft: Battle for Azeroth (dla starszego systemu jest ono dostępne po zainstalowaniu poprawki 8.1.5)."

  http://www.benchmark.pl/...epny-pod-windows-7.html


 2. Może będą Teslę dawać do każdej kopii? Ha ha ha ha ha. (autor: Micky | data: 14/03/19 | godz.: 07:36)
  jw.

 3. Nvidia poinformowała o zakończeniu wsparcia dla techniki 3D Vision. (autor: coilsynthetic | data: 28/03/19 | godz.: 05:33)
  Nvidia poinformowała o zakończeniu wsparcia dla techniki 3D Vision. Począwszy od kwietnia tego roku, wszystkie nowo wydawane sterowniki GeForce nie będą już obsługiwać 3D Vision. Osoby nadal chcące korzystać z tej techniki będą musiały pozostać przy dotychczas wydawanych sterownikach do numerków 418.xx i 419.xx włącznie, i nie aktualizować ich na nowsze o oznaczeniu GeForce 420.xx. Począwszy od kwietnia Nvidia będzie jeszcze przez rok, do kwietnia 2020 roku, zapewniać wsparcie dla 3D Vision, w postaci wydawania poprawek (hotfixów) w sytuacji wykrycia w sterowniku 3D Vision potencjalnych luk zabezpieczeń.
  https://geometrydash.io/    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.