Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Czwartek 21 marca 2019 
    

Sterowniki Nvidia GeForce 419.67 Creator Ready


Autor: Zbyszek | źródło: Nvidia | 13:04
Nvidia udostępniła właśnie sterowniki GeForce 419.67 Creator Ready, dedykowane tym razem nie dla graczy komputerowych ale dla osób pracujących na komputerze i nie posiadających profesjonalnych rozwiązań takich jak Quadro czy Tesla. GeForce 419.67 Creator Ready są przeznaczone dla kart z serii Pascal (GeForce GTX 10x0), kart z serii Turing czyli GeForce GTX 16x0 i GeForce RTX 20x0, oraz kart z serii TITAN wywodzących się z tych generacji. Sterowniki wprowadzają wsparcie i optymalizacje dla oprogramowania służącego do tworzenia oraz edycji grafiki i wideo,

Na liście wspieranego oprogramowania znajdują się m.in. Adobe Photoshop CC, Adobe Premier Pro CC, Blender, Maxon Cinema 4D, Autodesk Arnold, REDCINE-X PRO, Adobe Lightroom i Substance Designer.

Niestety do skorzystania ze sterowników wymagane są karty graficzne z serii co najmniej Pascal - wcześniejsze generacje począwszy od serii Maxwell (GeForce GTX 980 Ti i słabsze) nie są obsługiwane.

Sterowniki można pobrać z tej strony

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.