Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
Środa 10 kwietnia 2019 
    

Gry strzelanki - 6 przykładowych wariantów tej rozrywki


Autor: materiały partnera | 13:30
(3)
Na rynku istnieje obecnie wiele form rozrywki komputerowej. Jedną z nich są gry strzelanki, które występują w rozmaitych odmianach. Aktualnie jest naprawdę mnóstwo możliwości, aby urozmaicić sobie wolny czas i zwyczajnie na moment oderwać się od codziennych obowiązków. Warto przyjrzeć się bliżej temu zagadnieniu.
Gry strzelanki multiplayer oraz jednoosoboweGry strzelanki mogą być świetnym sposobem na to, aby przez chwilę przestać myśleć o sprawach dnia codziennego. Pamiętać jednak należy, że tego rodzaju rozrywkę warto sobie dozować i nie popadać w przesadę. Jeśli chodzi o odmiany gier komputerowych, jednym z kryteriów podziału może być ilość graczy. Istnieją bowiem warianty dedykowane jednej osobie, ale również opcje stworzone z myślą o grupowej zabawie, czyli gry strzelanki multiplayer. Warto zastanowić się nad tym, jaki model nam odpowiada. Wszystko zależy tutaj od osobistych upodobań.

Gry strzelanki do pobrania oraz w trybie onlineKolejne rozróżnienie może dotyczyć sposobu dostępu do rozrywki komputerowej. Wymienić można tutaj gry strzelanki na PC, ale warto wspomnieć także o wersjach przeznaczonych do grania online. Oczywiście, warianty do pobrania także niejednokrotnie wykorzystują łącze internetowe. Dobrze jest zatem dokładnie zapoznać się z rynkiem i wcześniej dowiedzieć się, jakie wymagania sprzętowe oraz inne kryteria trzeba spełnić, aby móc cieszyć się konkretnym tytułem. Wybór wbrew pozorom może nie być wcale prosty, gdyż możliwości są naprawdę szerokie.

Gry strzelanki 3D i tradycyjneCiekawym rozwiązaniem mogą być także gry strzelanki 3D. Choć może kojarzyć się to z trójwymiarem, z którym można czasem mieć do czynienia w kinie, w świecie komputerów rozumienie tego terminu objawia się rozmaicie. Zazwyczaj chodzi po prostu o to, że graficzna strona gry obejmuje bardzo szczegółowy i dopracowany obraz obejmujący swego rodzaju przestrzenność obiektów. Nie ma w tym przypadku jednak mowy o złudzeniu "wychodzenia" elementów świata przedstawionego z ekranu. Stworzenie gry w technice 3D takiej, jaką znamy ze świata filmu, nie jest jednak niemożliwe. Niewątpliwie należy zdawać sobie sprawę z tego, że wspomniane pojęcie może odnosić się do dwóch różnych spojrzeń na kwestię trójwymiaru.

Gry komputerowe są obecnie niezwykle popularną rozrywką. Nie jest to wcale dziwne zjawisko, ponieważ jest ich na rynku naprawdę szeroki wybór, a poza tym potrafią one być naprawdę wciągające. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby we wszystkim zachować umiar. Również w kwestiach zabawy nie należy przesadzać. Zdroworozsądkowe podejście jest bardzo ważne.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. w.t.f. (autor: angh | data: 11/04/19 | godz.: 00:48)
  'gry strzelanki'...
  Ten partner to male dziecko czy niepelnosprytne biuro reklamowe / rzadowe / religijne?
  Jezu, to sie nadaje moze do superexpresu, ale na tym portalu to troche smierdzi zartem.


 2. angh (autor: kombajn4 | data: 11/04/19 | godz.: 07:42)
  noo tego się nawet czytać nie da. Ale wiesz jak się piekliłem przy "materiale partnerskim" o dźwięku wskazując że maja na stanie redaktora specjalistę w osobie NimnuL który mógłby ten stek bzdur doprowadzić do porządku to się dowiedziałem że "materiał partnerski" idzie tak jak go dostali od sponsora.
  Także ten... droga redakcjo możecie zwrócić do sponsora feadback (czy jak to się tam fachowo nazywa) że tekst jest tak infantylny że się czytelnicy z niego śmieją oraz nie zamierzają sobie nawet głowy zawracać odwiedzaniem podlinkowanej strony.


 3. hmmmm (autor: Mario2k | data: 11/04/19 | godz.: 12:57)
  ten kto to pisał to chyba z jest z innej planety

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.