Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 26 kwietnia 2019 
    

Tenda W322E - szybka i niezawodna karta sieciowa


Autor: Redakcja | 05:07
(3)
Tenda W322E to karta sieciowa N PCI Express 2.0 (x1), która umożliwia podłączenie komputera stacjonarnego do sieci bezprzewodowej i zapewnia dostęp do szybkiego połączenia z internetem. Zgodność z IEEE 802.11n gwarantuje szybkość sieci bezprzewodowej do 300 Mb/s, co pozwala na płynne granie online i strumieniowanie wideo HD.

Efektywna szybkość transferu pasma 500 Mb/s jest trzy razy większa od tradycyjnej karty PCI-E. Bezprzewodowa szybkość N do 300 Mb/s sprawia, że W322E nadaje się do przesyłania strumieniowego wideo i gier online. Dwie zewnętrzne anteny zapewniają większy zasięg połączenia Wi-Fi i jego stabilność. Wykorzystuje interfejs PCI Express X1 pasujący do standardowych slotów PCI Express, w tym x1, x4, x8, x16 i x32.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. omg (autor: grubas | data: 28/04/19 | godz.: 17:47)
  te luty kabli przypomina mi lata 90 jak się wszystko lutowało i wymieniało począwszy od pilotów do tv lub wieży kończąc na radiach i programatorach, płytkach (luty ze starych Niemieckich Blautpunktów) kończąc.

 2. na kości to nałożyli blachę ekranującą a dalej już nie (autor: zbiggy | data: 29/04/19 | godz.: 14:42)
  i sygnał leci do anteny po nie ekranowanej płytce drukowanej wypromieniowując część mocy do środka obudowy komputera która dzięki blachom nie wypuszcza tego na zewnątrz zakłócając pozostałe elementy.

 3. @2. (autor: pandy | data: 2/05/19 | godz.: 00:51)
  ? Nie wiem o czym mówisz - jeśli wszystko jest dopasowane (impedancja) to nie ma zjawiska o którym piszesz, zresztą linia transmisyjna może być schowana miedzy dwoma masami na powierzchni i wychodzić do punktu lutowniczego przez vias.

  Takie karty niestety maja bardzo wiele wad, jedna z nich jest problem z optymalnym ustawieniem anten i co z tym związane kiepskie efekty (często anteny są zasłonięte metalowa obudowa, nie maja bezpośredniej widoczności sygnału, korzystają z sygnału odbitego...
  Znacznie lepsze są karty na USB które przy pomocy krótkiego przedłużacza USB można ustawić w optymalnym miejscu a jeszcze lepszym wyjściem połączenie kablowe.

  Brak najistotniejszej informacji - na jakim chipsecie jest ta karta...?


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.