Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Czwartek 2 maja 2019 
    

Jak wykonać prawidłowo stronę www?


Autor: materiały partnera | 11:28
(6)
Stworzenie witryny internetowej, która będzie zgodna z wszystkimi standardami sieciowymi, nie jest rzeczą prostą. Pomimo szeregu darmowych narzędzi i ułatwień, umożliwiających na przygotowanie strony www bez większej znajomości języków programowania, w większości przypadków pozwalają one stworzyć jedynie proste serwisy, bazując na gotowych modułach i powtarzalnych schematach graficznych.

Jeżeli natomiast zamierza się stworzyć komercyjną stronę firmową, reklamującą przykładowo usługi notariusza w Katowicach, koniecznym staje się sięgnięcie po pomoc świadczoną przez podmioty zajmujące się na co dzień projektowaniem witryn internetowych. Z pomocą lub we współpracy z agencją kreatywną lub innym, podobnego rodzaju podmiotem, możliwe będzie wykonanie atrakcyjnej strony internetowej, która umożliwi dotarcie z przekazem promocyjnym i reklamowym do szerszego grona odbiorców. Nie trzeba z kolei przekonywać, jak ważnym medium w obecnych czasach jest Internet oraz jakie możliwości dla przedsiębiorców daje jego odpowiednie wykorzystanie na cele prowadzonej działalności gospodarczej.


Czym cechuje się nowoczesna strona internetowa?


Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat wielokrotnie zmieniały się standardy i trendy, w oparciu o które tworzone były portale i strony internetowe. W zasadzie każdy kolejny rok przynosił właścicielom i użytkownikom stron internetowych powiew świeżości, nakazując wdrożenie zyskujących na popularności modułów i opcji przeglądania stron internetowych. Krystalizujące się przez lata, uniwersalne zasady tworzenia stron internetowych, ulegają jednak jedynie niewielkim zmianom. W chwili obecnej szczególny nacisk kładzie się na wygląd oraz użyteczność strony internetowej. Z jednej strony – podejmuje się działania zmierzające do personalizacji witryny: inaczej musi przecież prezentować się strona kancelarii notarialnej w Katowicach, a inaczej – sklepu z materiałami budowlanymi. Ważna jest także łatwość w nawigacji oraz możliwość szybkiego odnalezienia wszystkich poszukiwanych treści. To właśnie te dwa główne czynniki w większości przypadków odpowiadają za popularność i sympatię ze strony użytkowników Internetu.


W jaki sposób dostosować witrynę internetową do prowadzonej działalności?


Jak była już wyżej mowa, jednym z czynników wpływających na potencjalny sukces strony internetowej jest dostosowanie jej wyglądu i treści do docelowej grupy odbiorców. Przygotowując witrynę notariusza w Katowicach należy skupić się na tym, aby jej wygląd cechowała elegancja i schludność, zaś zamieszczane na jej łamach treści sporządzone były w sposób wyważony, umożliwiając zapoznanie się z ofertą wykonywanych czynności notarialnych oraz informacji niezbędnymi do uzyskania przed planowaną wizytą w kancelarii notarialnej w Katowicach. W przypadku innego rodzaju serwisów, takich jak przykładowo – sklepy internetowe i platformy sprzedażowe – większy nacisk położony powinien zostać na ułatwienia w nawigacji oraz sprawny mechanizm dokonywania zakupów. To właśnie tego rodzaju detale zaważyć mogą na liczbie osób decydujących się na zakup poszukiwanych produktów.


więcej szczegółów na stronie: https://www.mediawin.pl/tworzenie-stron-www/


 

    
K O M E N T A R Z E
    

 1. Chamska reklama (autor: Borat | data: 3/05/19 | godz.: 00:21)
  Ten artykuł to bezwartościowy reklamowy chłam.

 2. Czyżby ... ? ;) (autor: Nepomucen | data: 3/05/19 | godz.: 21:52)
  "Pomimo szeregu darmowych narzędzi i ułatwień, umożliwiających na przygotowanie strony www bez większej znajomości języków programowania, w większości przypadków pozwalają one stworzyć jedynie proste serwisy, bazując na gotowych modułach i powtarzalnych schematach graficznych.

  Jeżeli natomiast zamierza się stworzyć komercyjną stronę firmową, reklamującą przykładowo usługi notariusza w Katowicach, koniecznym staje się sięgnięcie po pomoc świadczoną przez podmioty zajmujące się na co dzień projektowaniem witryn internetowych"

  a u notariusza -> wp-content


 3. Dokładnie (autor: Borat | data: 3/05/19 | godz.: 23:39)
  Już sama strona mediawin.pl to Wordpress + szablon Elisionza za 59$.

  Czyli darmowe narzędzie umożliwiające tworzenie stron bez jakiejkolwiek znajomości języków programowania oparte na gotowych modułach. Do tego szablon, który pobrało 7300 osób. No faktycznie niepowtarzalny schemat graficzny :)


 4. Dobra strona to taka, (autor: ligand17 | data: 6/05/19 | godz.: 16:35)
  która poprawnie działa pod Lynx'em :-)

 5. Strona www (autor: cezary.matejka | data: 7/05/19 | godz.: 10:05)
  Edytory do stron internetowych są od zawsze. Nawet 10 lat temu stawiałem stronę internetową w 1 godzinę na szablonie, ale to nie zmienia faktu że jak chcesz mieć stronę wykonaną prawidłowo, a później chcesz, aby pojawiła się w google trzeba mieć sporą znajomość tematu, albo skorzystać z pomocy kogoś kto się na tym zna.

  https://360-web.pl/


 6. . (autor: patsm00re18 | data: 21/05/19 | godz.: 13:14)
  .


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.