Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
Piątek 10 maja 2019 
    

Age Of Wonders III za darmo do pobrania ze sklepu Humble Bundle


Autor: Wedelek | źródło: Humble Bundle Store | 18:09
Przez najbliższe 24 godziny ze strony humblebundle.com można pozyskać darmowy klucz do gry Age Of Wonders III. Jedyny wymóg to posiadanie kont w serwisach HumbleBundle i Steam - kod należy aktywować w usłudze firmy Valve, a pobrać można go odwiedzając TĘ stronę. Wydana w 2014 roku przez Triumph Software gra skupia się na konflikcie dwóch zwaśnionych frakcji: Imperium Wspólnoty oraz Trybunału Wysokich Elfów, walczących o dominację nad fikcyjnym światem gry. Od strony technicznej mamy do czynienia z połączeniem strategii turowej oraz cRPG, z naciskiem na agresywny styl rozgrywki – jedynym sposobem na wygraną jest zniszczenie oponenta.

Z uwagi na obrany przez twórców kierunek artystyczny największe znaczenie mają bitwy toczone na ziemi i na morzu z wykorzystaniem różnych typów oręża. Liczy się w tym przypadku nie tylko ilość wojska, ale i dobór właściwej strategii oraz aktywne wykorzystanie uwarunkowania terenu. Do wyboru jest kilka trybów rozgrywki przeznaczonych zarówno dla jednego jak i kilku graczy. Na pochwałę zasługuje również oprawa audiowizualna, która mimo upływu lat prezentuje się bardzo dobrze a przy tym nie jest wymagająca sprzętowo.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.