Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 14 maja 2019 
    

AMD zaprasza na targi Computex 2019 i E3 2019


Autor: Zbyszek | źródło: AMD | 18:04
(1)
Firma AMD właśnie ogłosiła, że będzie transmitować na żywo swoje konferencje w trakcie nadchodzących targów Computex oraz E3 i serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do oglądania. 27 maja o godzinie 10:00 czasu lokalnego (4:00 rano czasu polskiego) rozpocznie się transmisja z głównego prezentacji AMD podczas otwarcia targów Computex 2019, którą przedstawi do Dr. Lisa Su, prezes i dyrektor generalny AMD. Przygotowano także specjalną stronę poświęconą temu wydarzeniu, gdzie będzie można znaleźć transmisję.

Natomiast 10 czerwca o godzinie 15:00 czasu lokalnego (północ z 10 na 11 czerwca czasu polskiego) będzie miała miejsce transmisja z wydarzenia „Next Horizon Gaming" organizowanego przez AMD w Los Angeles w trakcie targów E3 2019.

Podczas tego wydarzenia prezes i dyrektor generalna AMD, Dr. Lisa Su zaprezentuje szczegóły nadchodzących produktów i technologii, które będą napędzać rozgrywkę na PC, konsolach i w chmurze w nadchodzących latach. Ponadto na scenie pojawią się także deweloperzy, którzy zaprezentują niepokazywane wcześniej treści z przygotowywanych przez siebie gier należących do najbardziej wyczekiwanych tytułów w tym roku. Transmisja z „Next Horizon Gaming” pojawi się na kanale AMD na YouTube. Także na tym kanale powtórki z obu transmisji będzie można odtwarzać w ciągu około godziny po ich zakończeniu.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Budzik nastawiony , odliczanie trwa (autor: Mario1978 | data: 15/05/19 | godz.: 13:17)
    i na nic innego nie liczę jak pokaz zaawansowania ich nowych rozwiązań.Konkurencja niech się martwi co by zrobić by najmniej się narobić i jeszcze dogonić AMD.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.