Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 16 maja 2019 
    

Kilka słów o monitorach do gier iiyama


Autor: materiały partnera | 00:30
(3)
Marka iiyama posiada w swojej ofercie linię wysokiej jakości monitorów stworzonych z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i entuzjastach gier komputerowych. Każdy proponowany przez nas monitor gamingowy to wysokiej jakości urządzenie, spełniające wszystkie najwyższe wymogi technologiczne w danym przedziale cenowym i jakościowym. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby oraz możliwości poszczególnych graczy, marka iiyama pogrupowała urządzenia gamingowe w cztery serie, różniące się między sobą parametrami, oferowanymi opcjami - a także, ceną.

Monitor do gier = monitor dla graczy


Rodzina monitorów serii G-Master od marki iiyama, dzieli nie cztery pomniejsze serie - Black Hawk, Silver Crow, Red Eagle oraz Golden Phoenix. Każda z nich dedykowana jest graczom na różnym poziomie zaawansowania, a także dla użytkowników stawiających wobec sprzętu gamingowego różne wymagania. Specjalnie dobrane parametry mają za zadanie sprawić, że monitor do grania będzie jak najlepiej spełniał oczekiwania dotyczące jakości i płynności wyświetlanego obrazu. Szeroka paleta dostępnych wariantów sprawia, że niezależnie od poziomu zaawansowania, każdy fan elektronicznej rozrywki, będzie mógł znaleźć urządzenie dopasowane do jego potrzeb. Monitor gamingowy G-Master iiyama pozwoli wyprowadzić rozgrywkę na zupełnie nowy poziom.


Seria Black Hawk jest opcją najbardziej korzystną cenowo - w jej obręb wchodzą urządzenia wyposażone w matryce TN LED, umożliwiające utrzymanie bardzo krótkiego czasu reakcji, sięgającego 1 ms, przy częstotliwości odświeżania na poziomie 75 Hz. Urządzenie tej serii to monitor do grania hobbystycznego, oferujący dobrą jakość wyświetlanego obrazu. Monitory serii Silver Crow wyposażono w podobny zestaw parametrów, jednak poszerzony o rozdzielczość WQHD. Jednymi z najchętniej wybieranych produktów, są monitory serii Red Eagle. Urządzenia te stanowią znakomitą opcję, wybierając monitor gamingowy odznaczający się szybkością reakcji, odświeżaniem matrycy 144 Hz, płynnym obrazem oraz wysoką rozdzielczością. Dla profesjonalistów i prawdziwych fanów, powstała seria Golden Phoenix, w której skład wchodzą urządzenia oferujące rozdzielczość 4K a także zakrzywioną matrycę, pozwalającą jeszcze lepiej zagłębić się w świecie przedstawionym gry. Dobierając monitor do gier, można wybierać spośród urządzeń o przekątnej od 22 do 32 cali.


Wysoka jakość monitorów gamingowych


Wysokiej jakości monitory G-Master są cennymi sprzymierzeńcami w kwestii trenowania swoich umiejętności i uzyskiwania coraz lepszych wyników w rankingach. Profesjonalny monitor gamingowy jest istotny szczególnie dla graczy sięgających po wymagające sprzętowo tytuły oraz dla osób angażujących się w rozgrywkę online. Odpowiednio dobrany monitor gamingowy, sprawdzi się równie dobrze także dla graczy początkujących oraz osób wybierających mniej obciążające sprzętowo gry, oferując komfort oraz znakomitą rozrywkę. Sprzęt wchodzący w skład serii G-Master, stanowi prawdziwe odkrycie w dziedzinie przystępnego osprzętowania o przeznaczeniu gamingowym.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. niestety (autor: bajbusek | data: 16/05/19 | godz.: 22:10)
    ale pidżama utknęła w średniowieczu ... konkurencja DAWNO ich wyprzedziła jeśli chodzi o zastosowane panele i technologie ... moda na fullHD TN 144 Hz minęła 5 lat temu ...

  2. ależstety (autor: woohoo | data: 17/05/19 | godz.: 13:44)
    nie bronię iiyamy, bo do nowości podchodzili zawsze ostrożnie (być może chcieli używać tylko sprawdzonych "nowości"), ale narzekając na matryce TN możesz się bardzo mylić. Używane obecnie w ich serii dla graczy G-Master materyce TN to zupełnie inne TNki niż kiedyś. Żywe kolory, bardzo dobra jakość świecenia. Nie potrzeba IPSa do gier. Nowy TN jest do tego idealnie stworzony. Ps. a co do FullHd, to piszący artykuł chyba za abrdzo skupił się na najtańszej półce bo nie wspomina o monitorach WQHD i 4K (czy nawet 5K) jakie iiyama regularnie ma w ofercie. pozdrawiam!

  3. @2. (autor: 5eba | data: 18/05/19 | godz.: 08:06)
    bełkot działu marketingowego iiyama, aż specjalnie konto założyli :)

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.