Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 3 czerwca 2019 
    

Dziś o 19:00 startuje konferencja Apple dla deweloperów


Autor: Wedelek | źródło: Apple | 18:43
Dziś, tj. trzeciego czerwca w siedzibie firmy w Cupertino o godzinie 10:00 czasu lokalnego - o 19:00 czasu polskiego odbędzie się konferencja WWDC 2019. Jest to wystąpienie przygotowane specjalnie na początek dorocznej imprezy skierowanej do deweloperów aplikacji. Podczas dwugodzinnego wystąpienia zostaną zaprezentowane nowości w dziedzinie oprogramowania, w tym nowa wersja systemu iOS 13. Jak zwykle całe wydarzenie będzie można oglądać na żywo za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod TYM adresem. Po jej zakończeniu na łamach TPC znajdziecie podsumowanie.

Stream można oglądać na urządzeniach iPhone, iPad, iPod Touch z Safari (iOS 10 lub nowszy), komputerach Mac z Safari i macOS Sierra 10.12 lub nowszym, PCtach z Windows 10 i Microsoft Edge, Apple TV przez AirPlay (co najmniej druga generacja) oraz najnowszych wersjach przeglądarek Chrome i Firefox (z obsługą MSE, H.264 i AAC).

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.