Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Czwartek 6 czerwca 2019 
    

Lista tytułów które trafią na Genesis Mini


Autor: Wedelek | źródło: Hexus | 05:14
Po premierze ciepło przyjętego NESa Mini i kiepskiego PlayStation Classic swoich sił na rynku retro konsoli do gier próbuje firma Sega z modelem Genesis/Mega Drive Mini. Sam sprzęt zapowiedziano już w kwietniu, ale aż do tej chwili nie wiadomo było jakie gry na niego trafią i czy w rezultacie warto będzie kupić odświeżoną Genesis. Początkowo retro konsola Segi miała mieć 40 gier, w tym 10 nowych tytułów, ale ostatecznie wydawca dorzucił jeszcze dwa. Co ciekawe nie zostały one nigdy wydane na oryginalną Genesis. Mamy więc do czynienia z ich swoistą premierą. Oprócz wielkich hitów sprzed lat wśród nowości znalazły się Virtua Fighter 2, Dynamite Headdy, Road Rash II, Strider, Alisia Dragoon, Columns, Kid Chameleon, Light Crusader, Monster World IV, Eternal Champions, Darius oraz Tetris.

Genesis/Mega Drive Mini do sprzedaży trafi 19 września w cenie około 70 euro/funtów, a w zestawie oprócz samej konsoli znajdziemy dwa pady oraz kable USB i HDMI. Pełna lista gier prezentuje się następująco:


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.