Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 7 czerwca 2019 
    

Kłopoty z dostępnością procesorów Intela napędzają sprzedaż Epyców?


Autor: Wedelek | źródło: HotHardware | 05:15
(1)
Dion Weisler, szef firmy HP w wywiadzie udzielonym podczas Strategic Decisions Conference przekonywał, że AMD bardzo mocno zyskuje na kłopotach Intela z dostępnością procesorów. Jego zdaniem o ile w przypadku komputerów PC przebicie się z zupełnie nowymi układami jest możliwe w krótkim okresie czasu tak na rynku rozwiązań biznesowych jest to znacznie trudniejsze zadanie. Większość klientów odznacza się bardzo konserwatywnym podejściem do tematu żyjąc w przeświadczeniu, że Intel to jedyny słuszny wybór. Dopiero gdy stają w obliczu konieczności długiego oczekiwania na zamówiony towar decydują się dać szansę nieznanemu rozwiązaniu.

W momencie gdy to okazuje się spełniać ich potrzeby bardzo szybko zmieniają oni swoje podejście. Dlatego też według Weislera gdyby nie problemy z dostępności CPU Intela, to AMD byłoby znacznie trudniej walczyć o rynek komputerów klasy serwer.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. nic dodać, nic ująć (autor: Qjanusz | data: 7/06/19 | godz.: 10:35)
    beton jaki jest, każdy widzi

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.