Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 10 czerwca 2019 
    

Larian Studios zapowiedziało trzecią część Wrót Baldura


Autor: Wedelek | 05:46
(2)
Twórcy dwóch ostatnich gier z serii Divinity, czyli Larian Studios zapowiedzieli oficjalnie odkurzenie kolejnej serii kultowych gier. Mowa o następcy jednej z najlepszych gier RPG w historii, czyli Baldurs Gate II. Trzecia odsłona cyklu zadebiutuje w pierwszej kolejności na komputerach PC za pośrednictwem serwisów GoG i Steam oraz w usłudze Google Stadia. W grze po raz kolejny przyjdzie nam bronić Zapomnianych Krain przed złem i to zarówno w trybie jednoosobowym jak i wieloosobowym. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów technicznych ani nawet wstępnej daty premiery.

Z drugiej strony może to i lepiej bo zdecydowanie warto poczekać nieco dłużej i dostać dopracowany produkt niż wydanego na szybko bubla. A studio Larian udowodniło, że wie jak odkurzać stare klasyki. 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Hmm (autor: Soulburner | data: 10/06/19 | godz.: 07:56)
    "A studio Larian udowodniło, że wie jak odkurzać stare klasyki." - to jest trochę mylące, bo choć seria Divinity: Original Sin ma dość klasyczny styl rozgrywki, to to zdanie sugeruje, jakoby Larian robiło jakieś remastery starych gier.

    Beamdog, studio odpowiedzialne za remastery Baldur's Gate 1 i 2, Icewind Dale 1 oraz Planescape Torment, nie ma nic wspólnego z BG3.


  2. No fajnie (autor: ligand17 | data: 11/06/19 | godz.: 09:16)
    Ino aby tego nie spi...li. Bo pierwsze oznaki już są - chcą grzebać w mechanice D&D, która była de facto siłą napędową całego gameplay'u wszystkich cRPG'ów Black Isle.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.