Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 10 czerwca 2019 
    

Promocja na szkolenia Microsoft - zdobądź wiedzę i odbierz gadżet technologiczny!


Autor: materiały partnera | 19:04
(1)
Szkolenia Microsoft to jedne z najchętniej wybieranych kursów. Pozwalają zdobyć wiedzę i praktyczne umiejętności, które umożliwiają uzyskać upragniony awans lub zdobyć nowe, atrakcyjne zatrudnienie. Na kursy organizowane przez ACS Dagma aktualnie obowiązuje atrakcyjna promocja – szkolenie Microsoft pozwala nie tylko zyskać wiedzę i nowe umiejętności, ale także otrzymać w cenie kursu bardzo atrakcyjny gadżet technologiczny.

Szkolenia Microsoft w ACS Dagma – rodzaje kursów, na które obowiązuje promocja

ACS Dagma to profesjonalny ośrodek szkoleniowy, w którego ofercie znajdują się liczne kursy udoskonalające umiejętności oraz pozwalające szybko zdobyć pożądaną na współczesnym rynku pracy wiedzę teoretyczną. Specjalnie dla osób zainteresowanych tematyką rozwiązań firmy Microsoft przygotowane zostały specjalistyczne kursy, które w zależności od wybranego szkolenia trwają od 3 do 5 dni.

Każdy kurs Microsoft organizowany przez ACS Dagma kończy przyznanie uczestnikowi imiennego certyfikatu potwierdzającego jego aktywny udział w szkoleniu oraz zdobyte w jego trakcie nowe umiejętności. Możliwość umieszczenia certyfikatu w CV znacznie podnosi szanse na zdobycie nowego, atrakcyjnego zatrudnienia oraz pomaga jego posiadaczowi w konkurowaniu z innymi osobami o wymarzoną posadę.

Osoby zainteresowane tematyką szkoleń Microsoft mogą wziąć udział w kursach dotyczących pełnego zakresu rozwiązań oferowanych przez tę znaną i cenioną na całym świecie firmę. Szkolenia, z których można aktualnie skorzystać dotyczą m. in. systemu Windows i Windows Server, oprogramowania Office 365, Azure, Visual Studio i wielu innych. Pełną ofertę aktualnie odbywających się szkoleń wraz z ich datami oraz szczegółowym programem znaleźć można na stronie ACS Dagma: www.acsdagma.com.pl.

Promocja – szkolenie Microsoft w atrakcyjnej cenie i praktyczny gadżet dla każdego uczestnika

Na szkolenia z zakresu rozwiązań firmy Microsoft organizowane przez ACS Dagma warto zapisać się do końca czerwca. Od 1.04 do 30.06.2019 r. obowiązuje bowiem na nie atrakcyjna promocja, dzięki której osoby biorące udział w szkoleniu nie tylko zapłacą z nie atrakcyjną cenę, ale także dodatkowo otrzymają gadżet technologiczny, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi najnowszych technologii. Warto pospieszyć się z zapisem, gdyż pula dostępnych prezentów jest ograniczona.

Osoby, które zdecydują się na wzięcie udziału w szkoleniach 3-dniowych lub 5-dniowych w zależności od wybranego kursu otrzymają jeden z wybranych gadżetów. Do dyspozycji uczestników są: dysk twardy WD Elements Portable o pojemności 2TB, konsola Nintendo Switch, konsola PS 4 PRO 1 TB, XBOX One S 1 TB, tablet Lenovo TAB P10, Apple iPad mini 4 lub czytnik ebooków Kindle Oasis 32 GB.

Oprócz gadżetów każdy uczestnik szkolenia otrzyma także pełen zestaw materiałów szkoleniowych, który pozwoli mu uzupełnić swoją wiedzę z zakresu rozwiązań oferowanych przez Microsoft oraz odświeżyć informacje uzyskane w trakcie szkolenia już po jego zakończeniu. W ramach oferty "szkolenie Microsoft" w ACS Dagma uczestnicy otrzymają także 14-dniowy kontakt z trenerem po zakończeniu kursu.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. A partner materiałowo... (autor: Duke Nukem PL | data: 10/06/19 | godz.: 21:30)
    atrakcyjny chociaż jest czy taki sobie?
    ;P


    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.