Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
Czwartek 27 czerwca 2019 
    

Frank Azor, założyciel i wiceprezes Alienware, podejmie pracę w AMD


Autor: Zbyszek | źródło: The Verge | 12:03
Frank Azor, współzałożyciel i wiceprezes Alienware poinformował, że po 21 latach jego przygoda z Alienware dobiegnie końca. Według nieoficjalnych informacji, na początku lipca obejmie on stanowisko kierownicze w firmie AMD. Frank Azor to postać znana wszystkim miłośnikom sprzętu z logo kosmity, a ponad 20 lat jego pracy wpłynęło na dość dobre postrzegnie marki Alienware, znanej z wydajnych komputerów dla graczy, takich jak Aurora i Area 51. Nawet po wykupieniu przez firmę Dell w 2006 roku, Alienware utrzymał swoją niezależność i nadal rozwijał się w dobrym tempie. W AMD Frank Azor ma objąć stanowisko kierowniczne związane z rynkiem gamingowym.

Nie wiadomo na czym konkretnie będzie polegać jego praca, ale można przyjąć, że chodzi o szeroko pojęte kwestie marketingowe, współpracę z producentami oraz być może - rozwój własnego sprzętu gamingowego dla graczy, jak choćby reaktywacja projektu Quantum, czyli gamingowego minikomputera marki AMD.


 


    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.