Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Poniedziałek 15 lipca 2019 
    

Wiceszef Alienware podjął pracę w AMD


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 22:48
Frank Azor, współzałożyciel i dotychczasowy wieloletni wiceprezes Alienware poinformował, że po 21 latach jego przygoda z Alienware dobiegła końca. Z dniem 15 lipca postanowił rozpocząć swoją przygodę z AMD, gdzie został zatrudniony jako główny architekt rozwiązań dla graczy. W szeregu innych głównych arkitektów jego rola została określona jako architekta produktów końcowych. W ramach swojej pracy w AMD Frank Azor ma kształtować tworzenie sprzętu gamingowego dla graczy, koordynować kwestie marketingowe a także współpracować z producentami z branży.

Frank Azor to postać znana wszystkim miłośnikom sprzętu Alienware, czyli urządzeń z charakterystycznym logo kosmity. Ponad 20 lat jego pracy wpłynęło na dość dobre postrzegnie marki Alienware, jako producenta wydajnych komputerów dla graczy, takich jak Aurora i Area 51. Nawet po wykupieniu przez firmę Dell w 2006 roku, Alienware utrzymało swoją niezależność i nadal rozwijało się w dobrym tempie.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.