Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
Piątek 26 lipca 2019 
    

BIOSTAR Racing X470GTA - wszechstronna płyta dla Ryzenów 3. generacji


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 12:45
Firma BIOSTAR wprowadza do sprzedaży nową płytę główną przeznaczoną dla procesorów Ryzen 3. generacji. Model Racing X470GTA jest oparty o chipset X470 i wyposażony fabrycznie w BIOS obsługujący procesory Ryzen serii 3000. Na laminacie znajduje się gniazdo AM4 z 7-fazową sekcją zasilania, cztery banki na pamięci DDR4, port M.2 dla szybkiego nośnika SSD, dwa złącza PCI-Express x16, dwa PCI-Express x1, i dwa klasyczne PCI. Dzięki temu płyta może być dobrym wyborem dla osób zainteresowanych zmianą bardzo starej platformy, ale jednak nie chcą porzucać posiadanych kart rozszerzeń PCI

Pozostałą część specyfikacji uzupełnia sześć portów SATA 6.0 Gbps, pięć złączy USB 3.0 Typu A i jedno USB 3.1 typu C, wyjścia DVI i HDMi, port combo PS/2, oraz gniazdo RJ-45 i wejścia/wyjścia audio.

Płyta ma tez przyciski pozwalające na korzystanie z niej bez konieczności instalacji w obudowie. Cena wynosi 120 USD i jest o 50 dolarów niższa od najtańszych konstrukcji opartych o droższy chipset X570.


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.