Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Wtorek 6 sierpnia 2019 
    

Microsoft po raz kolejny przypomina o końcu wsparcia dla Windows 7


Autor: Wedelek | źródło: HotHardware | 05:01
Do zakończenia wsparcia dla systemu Windows 7 pozostało jeszcze kilka miesięcy. Oficjalnie nowe łatki bezpieczeństwa przestaną się pojawiać wraz z nastaniem 14 stycznia 2020 roku. Do tego czasu dotychczasowi posiadacze tego OSu muszą albo zaktualizować swój system albo przesiąść się na inną platformę. Ostatnio Microsoft postanowił po raz kolejny przypomnieć o zakończeniu wsparcia technicznego dla Windows 7 za pośrednictwem widocznego poniżej komunikatu (identyczny był już wyświetlany w kwietniu). Działania producenta mogą wydać się natarczywe, ale z drugiej strony czasu zostało niewiele, a siódemka nadal dzierży dużą część rynku. W lipcu pod jej dyktando pracowało aż 31,3 komputerów PC.

Statystyka ta wygląda jeszcze gorzej gdy weźmiemy pod uwagę jedynie maszyny z systemami Microsoftu. W takim przypadku udział Windows 7 to 36%, a najnowszej 10-tki 55,2% (48,9% na rynku PC).


 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.