Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Poniedziałek 5 sierpnia 2019 
    

Jakie korzyści niesie oferta Apple dla firm?


Autor: materiały partnera | 05:35
(1)
Aby pozostać konkurencyjnym na rynku, należy w działalności cały czas stawiać na rozwój. Jeśli osiądziemy na laurach, w wydawałoby się, stabilnym i bezpiecznym momencie dla naszej firmy, po niedługim czasie konkurencja nas wyprzedzi. Można być tego niemal pewnym. Dlatego inwestowanie w najbardziej zaawansowaną technologię w dzisiejszych czasach jest takie ważne.

Korzystanie z najnowszych rozwiązań pozwala usprawnić pracę, a tym samym podnieść zadowolenie  pracowników, który zaczną działać efektywniej. To, jak nietrudno się domyślić, przełoży się wprost na zadowolenie klientów. Dokonać tego można, sięgając po ofertę Apple dla firm u sprzedawców z tytułem Apple Premium Reseller.

Leasing u Apple Premium Reseller

Każdy Apple Premium Reseller oferuje zakup sprzętu w leasingu dla firm. Pozwala to stanowczo obniżyć początkowe koszty wyposażenia firmy w zaawansowane technologicznie urządzenia, które usprawnią jej funkcjonowanie. W ramach leasingu sprzęt nie jest naszą własnością, a jest on nam jedynie wynajmowany, jednak po czasie określonym w umowie możemy wykupić go za atrakcyjną cenę (zdecydowanie niższą niż rynkowa) lub zrezygnować z wykupu i otrzymać pewną kwotę pieniędzy. Oczywiście w trakcie korzystania ze sprzętu należy uiszczać raty na rzecz leasingodawcy, czyli w tym przypadku na rzecz Apple Premium Reseller (Informacje zaczerpnięte z: https://idream.pl/), z którym podpisaliśmy umowę.

Składają się one z ustalonego kapitału oraz odsetek. Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje leasingów: operacyjny oraz finansowy. Różnią się one między sobą kwestiami takimi jak amortyzacja, podatek VAT, długość trwania umowy czy warunki wykupu. Leasing operacyjny jest zdecydowanie częściej wybieraną opcją; przed podjęciem decyzji należałoby jednak szczegółowo przeanalizować indywidualną sytuację finansową naszej działalności gospodarczej – czyli która opcja się po prostu w naszym przypadku bardziej opłaca.

Sprzęt Apple w biznesie

Głównymi sprzętami Apple, jakimi zainteresowane są firmy, to iMac, iPad i iPhone. Każdy z nich może być potrzebny z innego powodu. Przykładowo iMac przyda się każdej firmie, w której pracownicy używają zaawansowanych programów, na przykład do obróbki i tworzenia grafiki, montowania plików wideo czy przetwarzania muzyki, ale nie tylko. Komputery iMac są niezwykle wydajne, szybkie i niesamowicie intuicyjne, a wyświetlacz jest jednym słowem doskonały. Dodatkowym atutem jest to, że zajmują mało miejsca.

Z kolei tablet iPad może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sprzęt mobilny, który potrafi więcej od smartfona, ale jest poręczniejszy od laptopa. Oznacza to, że będą przydatne na przykład kierownikom, którzy jeżdżą od ekipy do ekipy, sprawdzając postęp w pracy czy osobom kierującym swoje kroki od klienta do klienta.

Wszystkie produkty Apple mają również wbudowane zaawansowane zabezpieczenia, co przeniesie się na bezpieczeństwo naszej firmy. Mało tego, zakup sprzętu od autoryzowanego sprzedawcy ze statusem Apple Premium Reseller zapewni nam dostęp do profesjonalnego wsparcia i serwisu na najwyższym poziomie. 


 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Wiem, że to artykuł sponsorowany, (autor: Takkyu | data: 6/08/19 | godz.: 08:26)
    ale sprzęt firmy Apple obok najbardziej zaawansowanej technologii nawet nie stał.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.