Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
Czwartek 8 sierpnia 2019 
    

Rockstar pracuje nad Bully 2 i walczy z crunchem


Autor: Wedelek | 05:14
(2)
Obecnie Rockstar kojarzony jest przede wszystkim z takich serii gier jak Midnight Club, GTA, Max Payne czy Red Dead Redemption, ale firma ma też w swoim dorobku kilka bardzo ciekawych, choć mniej popularnych gier, takich jak LA Noir czy Bully. Wygląda na to, że po kilku latach przerwy studio ma zamiar odkurzyć swoje portfolio tworząc następcę wydanego w 2006 roku tytułowego rozrabiaki. Bully 2 miałby mieć swoją premierę w przyszłym roku wraz z premierą konsol nowej generacji, przy czym będą mogli w niego zagrać również posiadacze PlayStation 4 i Xboxa One. Na razie nie znamy żadnych innych szczegółów, a za informacją stoi znany z innych przecieków YouTuber o nicku SWEGTA.

Miał on pozyskać taką wiedzę od jednego z pracowników RockStara, ale z wiadomych względów nie zdradza od którego. Trzeba przy tym wspomnieć, że SWEGTA publikował już w przeszłości podobne informacje i jak do tej pory jego rewelacje okazywały się być prawdziwe.

Swoją drogą skoro już jesteśmy przy temacie RockStara, to warto odnotować, że firma w końcu zaczyna próbować walczyć z tzw. crunchem (intensywna praca przez kilkanaście godzin dziennie). Po bardzo negatywnych doniesieniach z końcówki roku część testerów otrzymała nowe umowy, które nie obciążają ich w takim stopniu jak do tej pory. Ponadto zniesiono część najbardziej dotkliwych zakazów. Chodzi np. o obostrzenia w dostępie do telefonu – do tej pory nie wolno go było trzymać na biurku.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

  1. Ojeku (autor: Remedy | data: 8/08/19 | godz.: 11:17)
    Biedne snołflejki płakały, bo telefonu nie wolno mieć na biurku w pracy. QQ Cóż za horror, istny obóz pracy.
    tylko by mi któryś pysk odezwał o telefon w pracy, już by leciał za drzwi ze swoimi gratami.


  2. @1. (autor: Kenjiro | data: 8/08/19 | godz.: 18:59)
    Całe szczęście nikt u ciebie nie pracuje...

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.