Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
Wtorek 13 sierpnia 2019 
    

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 19.8.1


Autor: Zbyszek | źródło: TechPowerUp | 11:22
Firma AMD opublikowała nowe sterowniki graficzne Radeon Software Adrenalin. Wersja oznaczona symbolem 19.8.1 to już kolejne (po serii lipcowych paczek) wydanie driverów zgodne z najnowszymi kartami z serii Navi, czyli Radeon RX 5700 / 5700 XT. Nowe sterowniki skupiają się głównie na poprawie jakości, usuwając kilka błędów występujących w dotychczasowych wersjach. Oprócz tego dla kart z serii Navi wprowadzono obsługę techniki DRM Microsoft PlayReady 3.0, co umożliwia odtwarzanie wideo w rozdzielczości 4K z Netfliksa. Ulepszono także funkcję Radeon AntiLag, której włączenie nie ma już negatywnego wpływu na wydajność w niektórych grach.

Wśród naprawionych błędów
- usunięto błąd, powodujący na niektórych konfiguracjach sprzętowych wyświetlanie zielonych przekłamań graficznych po instalacji sterowników na komputerze z systemem Windows 10 z May 2019 Update
- usunięto problem powodujący wyświetlanie czarnego ekranu podczas automatycznego podkręcania pamięci Radeonów RX 5700
- usunięto błąd, przez który Radeon Chill nie mógł zsynchronizować opcji z ustawieniami profilu gry, gdy zmodyfikowano je przez nakładkę Radeon Overlay,
- usunięto błąd ,przez który materiały nagrywane w Radeon ReLive na kartach serii Radeon RX 5700 pracujących w systemie Windows 7 nie miały żadnej zawartości.
- usunięto błąd, powodujący wyświetlanie czarnego ekranu po deinstalacji sterowników graficznych w konfiguracjach z kartami Radeon RX 5700 i systemem Windows 7.


Sterowniki można zaktualizować za pomocą wbudowanej funkcji aktualizacji lub pobrać ze strony AMD.

 

    
K O M E N T A R Z E
    

Jeszcze nikt nie napisał komentarza.

    
D O D A J   K O M E N T A R Z
    

Aby dodawać komentarze, należy się wpierw zarejestrować, ewentualnie jeśli posiadasz już swoje konto, należy się zalogować.